Archiwum kategorii: zegarki

Idealny Model Jakości I Mody

Bentao Series S. Chronograf
Czas jest wszędzie, a Le Méridien nieustannie dążąc do nowych wyżyn, tym razem sprawi, że sztuka czasu będzie postępować z duchem czasu. Sport i moda uzupełniają się, odsłaniając nowoczesny, awangardowy i czysty niepowtarzalny styl. Dla entuzjastów zegarków pełnych genów sportowych seria Bento S firmy Le Méridien jest najlepszym wyborem do pomiaru czasu nurkowania. Na tym zegarku możesz zobaczyć przykład doskonałego połączenia formy i funkcji we współczesnym rzemiośle. Obudowa ze stali nierdzewnej ma średnicę 43 mm i wodoodporną głębokość do 200 m. W połączeniu z niezawodnym automatycznym ruchem nawijającym Valjoux 7750, który jest lubiany przez miłośników sportu i nurkowania. Zegarek ma łatwą w obsłudze koronkę i dwa żakardowe guziki zapewniające łatwy dostęp do funkcji chronografu. Oprócz czysto eleganckiej estetyki, osłona chronografu minimalizuje zużycie. Ręce są wycięte w romby i pokryte dużą warstwą SLN Ręce minut i sekund, odcień i pierścień z obrotową podziałką oraz aluminiowy pierścień zewnętrzny uzupełniają się, co podkreśla doskonałą czytelność podczas nurkowania. Projekt chronografu Bentao z serii S jest nadal wyjątkowym stylem mody Amy, a prosta obsługa pokazuje wartość doskonałości i kunsztu.
艾 Dla Le Méridien zawsze chodzenie w czołówce mody i produkcja wysokiej jakości zegarków kochanych przez młodych konsumentów jest celem, do którego zawsze dążyła, a także koncepcja, że ​​marka pozostała niezmieniona od momentu jej powstania. Na tegorocznej wystawie zegarków w Bazylei Le Méridien zawsze wprowadzał innowacje i stara się zapewnić większości kolekcjonerów idealny styl Emmy. Seria Bento, znana ze swojego działu sportowego, odtwarza subtelne połączenie linii i maszyn. Dumna seria pomysłowości łączy w sobie esencję tego czasu i wprowadziła trzy nowe modele o wyjątkowej elegancji, zwłaszcza kwadratowy zegarek z różowego złota z drugiej ręki, który jest doskonałym przykładem. Silny powrót serii zegarków Miros nieodparcie oczarował niezliczoną ilość reflektorów. Ponadczasowa klasyczna seria wciąż emanuje trwałym urokiem wśród asortymentu zegarów.
Moda i jakość, zgodnie z interpretacją Le Méridien, zyskały nowy wyraz i wreszcie pozwoliły Le Méridien zabłysnąć wielu markom zegarków.

Ekscentryczny zegarek z serii Ben Tao
Od samego początku seria „Ekscentryczność” Bena Bentao nieustannie odrywała kajdany od tradycyjnych koncepcji tradycyjnego zegarmistrzostwa, próbując prezentować różne style. W porównaniu z tą samą serią zegarków w 2007 roku, tarcza nowej ekscentrycznej zegarka czasowego z serii Bentao nie jest gorsza, odważna i awangardowa, ale prosta i cienka. Układ wybierania jest skoncentrowany poza środkiem, a unikalny projekt architektoniczny nadany przez dekorację sunray. Wyświetlacz różnych funkcji jest nowatorski. Koperta 43 mm jest wyposażona w mechanizm samozwijający ML 121. Koperta wykonana jest ze stali nierdzewnej, która jest kwintesencją zegarmistrzostwa Le Méridien.

Kwadratowy zegarek z drugiej ręki w kolorze różowego złota
Serię pomysłowości można uznać za najbardziej tradycyjną serię Le Méridien, która dzięki niezwykle czystym liniom Amy zawsze przywiązuje się do wykwintnego kunsztu marki, odzwierciedla jej witalność i prezentuje elegancki i szlachetny styl miejski XXI wieku. Na tegorocznych targach zegarków w Bazylei kolekcjonerzy i koneserzy po raz kolejny byli zszokowani nową, wyjątkową serią kwadratowych kół. Nowy okrągły kwadratowy zegarek z różowego złota wykonany ręcznie z drugiej ręki stanowi kwintesencję tej doskonałej serii. Koperta z różowego złota, brązowa i czarna główna szyna ruchu, jasny kontrast kolorów, podkreślające krawędzie i rogi ramy przekładni, olśniewające. Geometryczny mechanizm z kwadratowymi kołami napędzany jest zębatką w kształcie koniczyny, która obraca się stabilnie i regularnie. Dwa unikalne koła zębate są idealnie dopasowane. Godziny, minuty i rezerwa mocy są wyświetlane bezpośrednio na złotej tarczy. Koperta ze stali nierdzewnej o średnicy 46 mm zapewnia wystarczająco dużo miejsca na śmiałe innowacje.

Zegarek Ingenuity Series Kalendarz z fazą księżycową
Zegarek z serii Ingenuity z kalendarzem w kształcie księżyca i kopertą ze stali nierdzewnej, łączący nowoczesną modę z tradycyjnym kunsztem. Ten zegarek ma dwa znane powikłania Le Méridien, o średnicy koperty wynoszącej 43 mm i odpowiednim rozmiarze. Wodoodporny do 50 metrów, ozdobiony jedwabną satyną i polerowany, unikając żmudnej dekoracji, podkreślając doskonałe kunszt. Wyświetlanie i zmiana fazy księżyca prezentują wyjątkową kreatywność: w pełni samodzielnie wykonany mechanizm ML 192 i szafirowa tylna pokrywa podkreślają idealną pogoń za doskonałością.

Zegarek na datę Miros
Na wystawie zegarków w Bazylei Le Méridien nadal wypuszczał nowe modele, zapowiadając silny powrót Le Méridien 2012, a seria Miros była najsilniejszym ciosem. Opierając się na spójnych cechach konstrukcyjnych tej serii, zegarek daty Miros ujawnia nieustanne dążenie do ostatecznego prostoty stylu – trzy wskazówki, okno daty i nic więcej. Stosunek wielkości jest nienaganny, prosty styl jest jednocześnie wyraźny i jest wyposażony zarówno w zegarki damskie, jak i męskie, prezentując model eleganckiej estetyki. Ten męski zegarek jest wyposażony w kopertę o średnicy 40 mm, najwyższy minimalistyczny model wyraża elegancką, sportową atmosferę za pomocą tarczy ozdobionej szlifowanym wzorem sunray. Obudowa o średnicy 32 mm wykonana jest ze stali nierdzewnej, stali nierdzewnej platerowanej różowym złotem lub stali nierdzewnej z diamentami, a tarcza ma niepowtarzalny urok i wigor. Noszący ten zegarek z pewnością stanie się przedmiotem osobowości i elegancji.

Elegancki tradycyjny zegarek
Odwieczny design, pierwszorzędne wykonanie, pokazujące artystyczną pozycję Le Méridien, typowa tradycyjna seria jest tego dowodem. W tej kolekcji znajdują się cztery modele, w tym męska 38 mm i mniejsze damskie 28 mm. Wykwintna, ultracienka obudowa z 18-karatowego różowego złota obejmuje delikatne wskazówki godzin, minut i sekund, podkreślając istotę: czas. Zegarek jest wyposażony w automatyczne mechanizmy ML155 / ML 132 (męskie i damskie), w smukłą obudowę i dokładną synchronizację, która symbolizuje niezawodność i łączy w sobie klasyczny i nowoczesny styl, aby się uzupełniać. Ta seria zegarków ma ostry wygląd w spokojnym wyglądzie, który odzwierciedla dziedzictwo stuletnich tradycyjnych umiejętności. Smukła obudowa oraz prosta i piękna tarcza podkreślają powściągliwą elegancję zegarka, podkreślają gust użytkownika i doskonale odzwierciedlają harmonię szwajcarskiej jakości i stylu.

Louis Vuitton Wprowadza Nowy Zegarek Tambour New Wave

Louis Vuitton czerpie inspirację z najnowszej kolekcji artykułów skórzanych i wprowadza na rynek nowy zegarek TambourNewWave. „V” w „Vuitton” to nie tylko prosty symbol, ale także symbolizuje młodą i energiczną grupę, do której należy użytkownik.

   Wyzwaniem, przed którym stanął producent tarcz w warsztacie Louis Vuitton LaFabriqueduTemps, było odtworzenie wizualnej miękkości skóry na ogólnie płaskiej powierzchni. Rzemieślnicy polegają na swojej wiedzy, aby osiągnąć pożądany efekt dzięki specjalnym uszczelkom. „V” nadaje zegarkowi osobowość, a także sprawia, że ​​logo „Vuitton” staje się w centrum uwagi.

   Wykwintna tarcza z wypolerowanymi znacznikami godzin, minutowy okrąg z kołnierzem ozdobiony jest kultowymi kwiatami Monogram, a mała sekundnikowa wskazówka o godzinie 6 tańczy niekończący się taniec Miaoman.

   Nowy zegarek wykorzystuje innowacyjny opatentowany system wymiany paska Louisa Vuittona, od błyszczącej po niską tonację, od sportowej gumy po cenną skórę krokodyla, użytkownik może ją dostosować. Biały skórzany pasek „Rainbow Edition” wykorzystuje technologię sitodruku do prezentacji kolorowych odcieni, które są symbolem ducha serii NewWave.

   Zegarki Louis Vuitton TamburNewWave są dostępne w trzech różnych rozmiarach: 28 mm, 34 mm i 39,5 mm. Model 34 mm ma również wersję z występami i diamentami, a model 39,5 mm ma funkcję chronografu. W stale zmieniającym się świecie zegarki TamborNewWave stały się idealnym towarzyszem codziennego życia dzięki różnorodności i możliwościom dostosowania, a także ukształtowały przyszłość nowej generacji „V”. (Zdjęcie / tekst do obejrzenia w domu Xu Chaoyang)

Kwitnąca Pomarańczowa Błyskawica Na Nadgarstku

Nie jest łatwo wybrać zegarek, który ci się podoba, niezawodny i odpowiedni do japońskiego noszenia. Często konieczne jest „ubiór niebieskiego i wpadnięcie do żółtej wiosny” i ciężkie poszukiwanie w morzu zegarków. Moim zdaniem czasami pomaga temu los. Na szczęście wybrałem zegarek Rolex 116400, który jest również zegarkiem, który zwykle noszę.

Hans Wilsdorf, założyciel Rolex
Ekstaza Antymagnetyczny Bóg z drugiej ręki
 
 Jakoś zegarek nadal nie ma oficjalnej chińskiej nazwy. Zgodnie z charakterystycznymi cechami zegarka, pomarańczowa wskazówka sekundowa, która przypomina błysk błyskawicy i irytujący wyciek z boku, wszyscy podali mu alias – błyskawica. A ponieważ ten model ma czarną tarczę, nazywa się go błyskawicą o czarnej twarzy. Słowo Milgauss nad tarczą to obca nazwa tego zegarka, oznaczająca 1000 Gaussów. Jak sama nazwa wskazuje, ten zegarek ma rezystancję magnetyczną 1000 Gaussów. Jaka jest koncepcja antymagnetycznego 1000 Gaussów? Biorąc przykładowo mechaniczny zegarek męski, zgodnie ze standardem zegarka antymagnetycznego, gdy pole magnetyczne jest umieszczone na 4800 A / m, efekt rezydualny nie przekracza 30 sekund. Zgodnie z algorytmem wymiany 1 Gaussa równym 80 A / m, antymagnetyczny zegarek 1000 Gaussów może wytrzymać pole magnetyczne 80 000 A / m, które jest znacznie wyższe niż zwykły zegarek antymagnetyczny.

 Pierwsza generacja Milgauss została wypuszczona na rynek w 1956 r. I wycofana z produkcji w 1980 r. Po ponad 20 latach milczenia, Rolex wprowadził drugą generację Milgauss w 2007 roku, która zawiera dwa modele, a mianowicie 116400GV i 116400, powszechnie znane jako zielone szkło i błyskawice, które są podzielone na czarno-białe. Pod względem ceny model zielonego szkła jest rzadszy, ponieważ wykorzystuje zielone szkło szafirowe, więc cena jest wyższa. Ale nie sądzę, że jestem kolekcjonerem zegarków. Przy takim samym działaniu w Ripe nie ma potrzeby wybierania zielonego szkła, więc włożyłem igłę błyskawicy o czarnej twarzy do kieszeni. Przez lata od wprowadzenia na rynek w 2007 r. Milgauss reprezentował najwyższy poziom zegarków antymagnetycznych, nawet teraz zdolność antymagnetyczna jest jeszcze gorsza niż zegarków.

Legenda ostryg jest zawsze taka sama, należy zauważyć, że ten zegarek jest również zegarkiem ostrygowym Rolex, który można w pełni zagwarantować pod względem odporności na kurz i wodę. Historia zegarka Oyster istnieje od lat 20. XX wieku. Zaledwie kilka lat temu, w 1914 roku, zegarek Rolex był zszokowany certyfikatem klasy A wydanym przez Brytyjskie Obserwatorium Ortopedyczne. Ponieważ w tym czasie tylko produkty takie jak doskonałe morskie zegary astronomiczne mogły otrzymać certyfikaty klasy A. Rolex zyskał sobie sławę po tej bitwie i od tego czasu jest utożsamiany z precyzją.

 Widząc wielki sukces firmy Rolex, założyciel marki, Hans Wilsdorf, był pełen ducha i ambicji, ale wiedział, że sukces przeszłości może reprezentować tylko przeszłość i musimy dążyć do przyszłej chwały. Wilsdorf nie pozostawał w radości ze zwycięstwa i zaczął koncentrować się na długoterminowym rozwoju marki. Przez przypadek dowiedział się, że brytyjska sportowiec Mercedes Gillis przygotowuje się do przekroczenia kanału La Manche. Jako wizjonerski ekspert ds. Marketingu, Wilsdorf ma wyczucie biznesowe, które nie ma sobie równych wśród zwykłych ludzi i uważa, że ​​jest to świetny czas na promocję ostrygowego zegarka, który właśnie wynalazł Rolex. Następnie Wilsdorf skontaktował się z Gillis i przekonał ją do współpracy z Rolexem. Następnie rozpoczęła się legenda horologii dla następnego pokolenia. W 1927 roku Gilles nosił zegarek Rolex Oyster i ukończył historyczną inicjatywę na kanale La Manche. Gdy pływała w wodzie przez ponad 10 godzin i wylądowała wyczerpana, zegarek Oyster był nienaruszony i dokładny. W ten sposób ostrygowy zegarek stał się hitem, nie tylko stał się klasycznym Rolexem, ale także wszedł w serca fanów zegarków.

 Chociaż ta igła błyskawicy nie jest profesjonalnym zegarkiem do nurkowania, dziedziczy doskonałe geny zegarka Oyster i może z łatwością obsługiwać mycie rąk, mycie twarzy, a nawet pływanie. Cały zegarek ma doskonałe wykonanie i doskonałą teksturę. Obudowa jest polerowana na lustro, a pasek jest polerowany i szczotkowany, aby uzyskać piękny wygląd. Obudowa i pasek są wykonane ze stali nierdzewnej 904 L. Stal ta jest kilkakrotnie droższa niż zwykła stal nierdzewna 316L i ma silne właściwości antykorozyjne. Często jest stosowana w lotnictwie, metalurgii i innych dziedzinach. Od lat osiemdziesiątych firma Rolex używa stali nierdzewnej 904L do produkcji zegarków i jest od tego nierozerwalnie związana. O ile mi wiadomo, oprócz Rolex, żadna marka nie nalegała na stosowanie stali nierdzewnej 904L przez długi czas. Jednym z powodów jest to, że stal nierdzewna 904L ma wysokie wymagania w zakresie przetwarzania i wymaga zestawu precyzyjnego sprzętu high-tech. Nie jest to coś, co może zrobić każda marka. To.

  Zegarki Rolex Oyster są zasadniczo certyfikowane przez Obserwatorium i nie jest to wyjątkiem. Czarna tarcza jest wygrawerowana słowami „SuperlativeChronometer”, co oznacza Super Obserwatorium. Niektórzy mogą myśleć, że jest to pokaz reklamy, ale zgodnie z opiniami wielu przyjaciół i sytuacją, którą faktycznie noszę, Super Obserwatorium zasługuje na swoją nazwę. Wiesz, certyfikacja obserwatorium dotyczy tylko ruchu i dopuszczalna jest różnica dzienna od -4 do +6 sekund. Jednak Rolex jest marką, która uważa precyzję za życie. Przyjmuje bardziej rygorystyczne standardy. Nie tylko wysyła ruch do obserwatorium w celu przetestowania, ale także testuje cały zegarek po zainstalowaniu obudowy. Tylko ruch i cały zegarek osiągnęły Po zgłoszeniu można wygrawerować na dysku „SuperlativeChronometer”. Moja igła z błyskawicą o czarnej twarzy jest używana od ponad dwóch lat, a dzień ma zaledwie 1-2 sekundy, więc jest tak dokładny i niesamowity.

Dokładnie kontynuuje Brown Huaiyu

 Pod względem stylu projektowania Lightning Needle to Rolex, który jest najmniej podobny do Rolexa. Powodem tego jest to, że nie ma małej wypukłej soczewki charakterystycznej dla Rolexa, ani trójkątnego wzoru dołu, wygląda prosto i efektownie. Jednak kalendarz jest praktyczny i nie jest gorszy bez kalendarza. Moim zdaniem ma swoje piękno, niezwyciężone. To piękno nie ma rozległej atmosfery „niekończących się upadków i upadków drzew”, ale otwartość umysłu „jak śpiewać i wyć”. Nie proś o mocny makijaż i jasny makijaż, ale o świeżość i naturalność; nie proś o sławę i fortunę, ale o wygodę i spokój; nie proś o energię, ale o spokój i dystans. Rozdział 70 Tao Te Ching stwierdza: „Ten, kto mnie zna, ma nadzieję, ale ten, który jest drogi, jest mędrcem, który jest brązowy i ceni jadeit.” Dla tego zegarka „jade” to jego ruch 3131.
 Cała linia ruchów Rolex, ruchy 3131 i 3135 są w tej samej linii, różnica polega na tym, że nie ma funkcji kalendarza i wykorzystuje magnetyczną miękką wewnętrzną powłokę antymagnetyczną. Ponadto wykorzystuje również własną niebieską sprężynę włosową Parachrom z krzywymi końcowymi, która jest wykonana ze stopu niobu i cyrkonu, co nie tylko skutecznie zapobiega magnetyzmowi, ale także ma lepszą odporność na wstrząsy niż zwykłe sprężyny włosowe Nivarox. Znacząco poprawia izochronizm. Jeśli chodzi o dostrajanie, Rolex zrezygnował ze wspólnej szybkiej i wolnej struktury igły i przyjął bardziej zaawansowaną sprężynę balansową bez karty, czyli regulując prędkość zegarka za pomocą śrub na kole równoważącym. Wydajność podczas chodzenia. Czerwone koło w dwukierunkowym uzwojeniu jest pokryte powłoką teflonową, która jest nie tylko wyjątkowa i piękna, ale także bardziej trwała. Może działać elastycznie, nawet jeśli nie jest smarowana przez cały rok.

 Kiedy się nudzę, obserwuję, jak wskaźnik na moim nadgarstku porusza się powoli, zmieniając upływ czasu w piękny tor ruchu, moje serce będzie odczuwać wiele uczuć. Pomarańczowa błyskawica, która zakwitła na moim nadgarstku, była świadkiem wielu ważnych momentów w moim życiu i zawsze była ze mną jak wierny i godny zaufania partner. Życie moich zegarków i zegarów zostało wzbogacone i wzbogacone piorunem. (Autor / autor filmu: Watch House House A.J.)

Męski Zegarek Meitu Pioneer Speed ​​z Trzema Pinami

Mido poświęca stylowemu ojcu, aby polecił nowy trzypinowy męski zegarek męski z serii MULTIFORT Gent Pioneer. Seria Pioneer wprowadziła na rynek nowy projekt płyty czołowej specjalnie dla modnego ojca, który lubi dynamiczny wygląd. Jest kontynuacją popularnego wzornictwa przemysłowego i stylu spawania metalu w latach 30. Nowa konstrukcja wykorzystuje nowy metalowy szeroki pierścień, aby wyrazić prędkość i stworzyć więcej Męski zegarek o silnej i zdecydowanej osobowości, wprowadzający nową technologiczną nowoczesność do serii Multifort Pioneer. Warstwowa twarz ułożona w stos ukazuje dynamikę i prawość męskiego czasomierza, a wykute linie wyrażają delikatność i delikatność dżentelmena. Styl z poczuciem spokoju najlepiej nadaje się na dzień ojca jako stylowy męski tata. Poświęcenie, młodzieńcze poczucie mody jest najsmaczniejsze!

  Lan Kaiyu, wiceprezes MIDO Brands, powiedział: „Sposób dbania o pracę i życie rodzinne jest obecnie najważniejszym problemem dla ojców. Niezbędny jest praktyczny i powściągliwy zegarek mechaniczny. W 2011 r. Seria Multifort Pioneer wypuściła na rynek nową tarczę. Design, połączenie spawania metalu i usprawnionej estetyki, aby stworzyć bardziej męski spersonalizowany zegarek. Młody i dynamiczny design nadaje serii Pioneer nowe życie, zachowując tożsamość serii, podkreślając poczucie designu w szczegółach. Tegoroczne przyciągające wzrok modele są w 100% przyciągające wzrok ”.
Męski zegarek Multifort Gent Pioneer
  Męski zegarek Multifort Gent Pioneer został ponownie wprowadzony na rynek z nowym wyglądem tarczy, a styl kucia metalu i stali z serii Multifort Pioneer został zmieniony. Konfiguracja tarczy przypomina geometryczne koło, z delikatnymi metalowymi kółkami i delikatnymi włosami Zimna faktura kształtuje dynamikę zegarka i dominuje w jego zegarku, wprowadzając nową technologiczną nowoczesność do serii Multifort Pioneer. Patrząc z boku tarczy, z trójwymiarowym stosem tarczy, prostota ma delikatne warstwowanie, dzięki czemu tarcza wygląda bardziej szczegółowo i grubo, co wstrzykuje męską budzącą grozę i dynamiczną atmosferę w spójny metalowy styl serii Multifort Pioneer. Płyta czołowa jest wyposażona w wyświetlacz daty i dnia. Zewnętrzne koło płyty czołowej ma skalę 60-minutową. Cyfry arabskie na wewnętrznym kółku wskazują godzinę o godzinie 12, a dzięki fluorescencyjnej farbie Super-LumiNova tata wygodnie odczytuje godzinę bez względu na dzień i noc. Zegarek wyposażony jest w wodoodporne, szafirowe lustro o długości 100 m oraz przezroczyste etui z ozdobnym mechanizmem, który wygląda prosto, tarcza z czarną tarczą z metalowymi paskami z hartowanego szkła i czarny skórzany pasek z wytłoczonym krokodylem są pełne obecności, zarówno dynamiczne, jak i ciche. Projekt zegarka jest najbardziej odpowiedni dla stylowego ojca jako prezent na Dzień Ojca.

Męski zegarek Multifort Gent Pioneer
Cal Cal ETA2836-2 automatyczny ruch nawijania, 25 kamieni, częstotliwość wibracji 28 800 razy na godzinę, urządzenie antywibracyjne INCABLOC i NIVACOURBE, sprężyna główna NIVAFLEX NO i drobny ruch dekoracyjny, 38 godzin rezerwy mocy
Obudowa ze stali nierdzewnej 316L, średnica 42 mm, wodoodporny do 100 metrów
Wybierz Biała lub czarna tarcza ze wskazaniem dnia o godzinie 3
Dłonie Polerowane diamentem wskazówki, jasne linie Super-LumiNova, łatwiejsze do zidentyfikowania w ciemności
Pasek Czarny pasek ze skóry cielęcej z wytłoczonym aligatorem lub metalowy pasek ze stali nierdzewnej,
Ze składanym zapięciem ze stali nierdzewnej

Stuletnia Japońska Legenda Zegarka Do Nurkowania: Seiko Prospex Marinemaster Profesjonalny Zegarek Do Nurkowania Sportowego Rekonstrukcja Klasyczna

Po pół wieku chwały nowy profesjonalny sportowy zegarek nurkowy SESPO PROSPEX Marinemaster ma stać się ponadczasowym klasykiem, nie tylko z lekkiego i wytrzymałego tytanowego materiału, aby stworzyć jednoczęściową obudowę, ale także broni precyzyjnego ruchu. W tym roku zbiega się 50. rocznica zegarka nurkowego PROSPEX 28 sierpnia SEIKO wypuściło na rynek nowy klasyczny zegarek nurkowy SBDX014G, który w branży zegarków jest nazywany „puszkowanym sumem”, oraz 50. rocznicę limitowanej edycji dwóch zegarków nurkowych z koncepcją pięknych widoków na ocean. Modele „GOLD OCEAN” i „PLATINUM OCEAN” są wyposażone w metalowe osłony ceramiczne, świecące odważne znaki, a także do fortyfikacji powierzchni. Oczekuje się, że niezwykłe prace ponownie zdominują rynek zegarków sportowych.
SEIKO Diver’s 50th Anniversary Limited Edition Platinum Ocean

   W 1965 roku firma SEIKO wprowadziła na rynek pierwszy japoński zegarek do nurkowania wyprodukowany w Japonii, który od tego czasu stał się liderem w dziedzinie profesjonalnych zegarków do nurkowania, sukcesywnie opracowując szereg światowych technologii zegarmistrzowskich, takich jak opatentowany pasek mieszkowy i podwójny wodoodporny zegarek. Konstrukcja warstwowego pokrowca została dotychczas zaprojektowana dla uznanych na całym świecie standardów zegarków nurkowych, a nawet specyfikacja ISO 6425 opiera się na niestandardowych standardach SEIKO. Zegarki nurkowe SEIKO są już punktem odniesienia. Seria SEIKO PROSPEX łączy całą wiedzę SEIKO w dziedzinie zegarków sportowych, a dzięki ciągłym innowacjom tworzy nową generację standardów profesjonalnych zegarków sportowych.
Zegarki nurkowe SEIKO PROSPEX mają długą historię, pojawiają się nowe klasyczne zegarki nurkowe, szokujące wystawę Baselworld
   Główną jego cechą jest odporny na uderzenia powlekany zegarek nurkowy PROSPEX. Na pierwszy rzut oka wygląda jak sum w puszce, więc jest również przez fanów nazywany „sumem w puszce”. Wygląd nie zmienił się od czasu jego wprowadzenia w 1975 r. W tym czasie był to pierwszy na świecie zegarek do nurkowania z kopertą ze stopu tytanu, który spędził 40 lat w rzece i jeziorze i jest już klasycznym przedstawicielem japońskich zegarków do nurkowania.
   Nowy zegarek nurkowy SEIKO PROSPEX 2015, model SBDX014G, zalecana cena 130 000 USD, obudowa tytanowa, średnica 52,4 mm, szafirowy kryształ, zegarek nurkowy 1000 m, zintegrowana obudowa, opatentowana uszczelka w kształcie litery L, jednokierunkowa Obrotowa ramka, zamykana korona, silikonowy pasek, samozwijający się mechanizm 8L35, 28 800 obr./min, 50 godzin rezerwy mocy, 26 kamieni, statyczna różnica dnia + 15 ~ -10 sekund, wyświetlanie daty.
   Oprócz pojawienia się nowego tegorocznego profesjonalnego zegarka nurkowego SEIKO DNA, zegarek nurkowy jest również wyposażony w dwuwarstwową obudowę z dobrze skonstruowaną skorupą wewnętrzną. Uszczelka w kształcie litery L jest wciąż najwyższym na świecie hermetycznym, ekskluzywnym, odpornym na hel projektem. Tylna pokrywa została zaprojektowana w celu zapewnienia bezpieczeństwa podczas głębokiego nurkowania; pierścień ochronny skorupy ceramicznej został zaprojektowany jako kontur obsługiwany palcem, który całkowicie pokrywa obudowę i może osiągnąć poziom ochrony 1000 m dla nurkowania nasyconego. Pierwsza ekspozycja Baselworld Baselworld natychmiast stała się popularnym tematem w świecie zegarków. Nowy zegarek nurkowy SBDX014G firmy BASELWORLD jest wyposażony w mechaniczny mechanizm 8L35, zestawiony z różowozłotym, czarną twardą powłoką i metalowym pierścieniem ochronnym, opatentowany przez SEIKO bardzo wytrzymały silikonowy pasek.
Edycja 50. rocznicy zegarka nurkowego odzwierciedla widoki oceanu na wschód i zachód słońca, a jego twardy wygląd tworzy światowej klasy zegarek do nurkowania.
   Zbiegając się z 50. rocznicą zegarka nurkowego PROSPEX, SEIKO wprowadziło na rynek dwa zegarki z limitowanej edycji 50. rocznicy GOLD OCEAN i PLATINUM OCEAN. GOLD OCEAN jest również wyposażony w mechanizm mechaniczny 8L35. Kształt opiera się na koncepcji oceanu zachodu słońca. Elegancki pierścień ochronny w kolorze różowego złota łączy tytan i ceramikę. Ma nie tylko twardość, odporność na zużycie i odporność na ciepło ceramiki, ale także wytrzymałość metalu. Unikalny metaliczny odcień przyciąga wzrok, a dzięki wzmocnionemu silikonowemu paskowi jest odporny na pot i wodę morską oraz zwiększa komfort noszenia; nowo opracowana powłoka świetlna SEIKO może wydłużyć czas przechowywania światła o 60%. Średnica stołu wynosi 52,35 mm, na świecie jest tylko 700, a na Tajwanie tylko 50.
   SEIKO Diver’s 50th Anniversary Limited Edition Platinum Ocean, model SBBN029J, Sugerowana cena 89 000 $, obudowa tytanowa, średnica 49,4 mm, szafirowy kryształ, zegarek nurkowy 1000 m, zintegrowana obudowa, opatentowana wodoodporna podkładka w kształcie litery L, Jednokierunkowa obrotowa ramka, zamykana korona, silikonowy pasek, mechanizm kwarcowy 7C46, ograniczony do 700 sztuk na całym świecie, 30 sztuk ograniczony do Tajwanu.
   Aby zapewnić konsumentom różne możliwości, PLATINUM OCEAN jest wyposażony w mechanizm kwarcowy, a także ma metalowy ceramiczny pierścień ochronny. Ogólna konstrukcja odzwierciedla piękno oceanu o wschodzie słońca. Tylko

Ograniczona Produkcja Stalowych Zegarków Patek Philippe? Blancpain Pięćdziesiąt Nowych, Drogi Rolexie … To Są Najważniejsze Wiadomości W Tym Tygodniu

# Hermès X Hodinkee Wspólna nazwa #Hermes Hermès i amerykańskie media oglądające Hodinkee zrobiły mały trzypinowy Slim d’Hermès. W porównaniu z modelem konwencjonalnym używana jest niebieska tarcza, a odcienie niebieskiego w różnych pozycjach są nieco inne, a na zewnątrz ma efekt dymnego gradientu. Stalowa skorupa 39,5 mm, ograniczona do 100 sztuk w sprzedaży, wyceniona na 7650 USD, około 53 000 juanów. Wszystkie 100 sztuk zostało wyprzedanych … Zdolność Hodinkee do przyjmowania towarów jest zbyt nienormalna Czuję, że pewnego dnia przejmie Patek Philippe i Rolex. Oczywiście najlepszą częścią Hodinkee są także modele współpracy z marką, chociaż większość z nich to niewielkie ruchy w celu zmiany koloru i skali, wszystkie są piękne i estetyczne. # 百 达 翡 丽 CEO 专 评 #Hodinkee przeprowadził wywiad z Thierry Sternem, obecnym CEO Patek Philippe, i opowiedział o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości marki. Ponieważ jest w języku angielskim i jest długi, niektóre tłumaczenia są wybrane do obejrzenia. 1. Patek Philippe nie jest jedyną marką, która oferuje piękne zegarki. Ale jeśli musisz mówić o zaletach, to jest to doświadczenie … Przez lata Patek Philippe popełnił wiele błędów i wiele się nauczył. 2. Internet jest bardzo dobrym narzędziem edukacyjnym i komunikacyjnym, ale nie jest właściwym narzędziem do sprzedaży Patek Philippe. 3. Teraz stalowe zegarki Patek Philippe są bardzo popularne na rynku. Dlaczego marki nie robią więcej? A. Fabryka Patek Philippe nie jest przeznaczona do produkcji zegarków ze stalowymi kopertami … Marka ma również do czynienia z różnymi materiałami: platyną, platyną, różowym złotem, złotem. B. Liczba przypadków z różnych materiałów zostanie zaplanowana 2 lub 3 lata wcześniej, bez zmiany w dowolnym momencie. C. Zwiększenie mocy produkcyjnych nieuchronnie prowadzi do większego ryzyka dla jakości zegarków. Zegarmistrzów należy również przeszkolić na wczesnym etapie, zamiast zmieniać stanowiska w celu produkcji zegarków stalowych. D. Ponadto w kręgach zegarków popularne są reinkarnacje, a zegarki ze stali były popularne w ostatnich latach, ale kilka lat później tak się nie stało. Dlatego Patek Philippe nie zwiększy produkcji ze względu na krótkoterminowe zapotrzebowanie rynku na zegarki ze stali. #SIHH 巴塞尔 表 展 接力 办 # W Szwajcarii odbywają się dwie duże wystawy zegarków, jedna Bazylea Świat i jedna SIHH. W 2009 r. Ze względu na stronę SIHH przeniosła się do stycznia, a Bazylea była jeszcze około marca. Przedział czasu w środku jest bardzo krępujący, nie jest długi ani krótki. Wielu dilerów i mediów poleciało najpierw do Szwajcarii, a po obejrzeniu domu SIHH wkrótce potem uciekło do Szwajcarii. W tym roku wiele marek zegarków ogłosiło wycofanie się z SIHH i Bazylei. Aby zaoszczędzić, dwie duże wystawy zegarków ogłosiły dziś, że będą płynnie organizować wystawy zegarków od 2020 roku. SIHH odbędzie się w Genewie od 26 do 29 kwietnia, a następnie w Bazylei, która odbędzie się w Bazylei od 30 kwietnia do 5 maja. Umowa zostanie wdrożona co najmniej do 2024 r. # 宝 珀 wprowadził nową wersję stopu tytanu 50 噚 # 50 噚, jeden z najbardziej kultowych zegarków nurkowych Blancpain, niedawno wprowadził na rynek nową wersję stopu tytanu. Poza obudową ze stopu tytanu wszystko inne pozostaje takie samo: obudowa 45 mm, czarna trzycyfrowa tarcza i mechanizm samozwijający wyposażony w silikonową sprężynę. Ten 50 噚 5015 jest wyposażony w czarny płócienny pasek z klamrą. Oficjalna cena zagraniczna wynosi 14 700 franków szwajcarskich, czyli około 102 000 juanów. # 手 雕花 改版 欧米茄 # Molnar Fabry, marka zegarków ze Słowacji. Ich założyciele zostali przeszkoleni w biżuterii, dzięki czemu można zobaczyć skomplikowany proces rzeźbienia na zegarkach Molnar Fabry. Niedawno wypuścił ręcznie robiony Corculum oparty na współosiowym zegarku Omega, który wykorzystuje obudowę ze stali nierdzewnej 44 mm z niebieskimi stalowymi wskazówkami i jest wyposażony w mechanizm Omega Co-Axial kal. 8500. Cały zegarek jest ręcznie rzeźbiony. Na trzyczęściowym rzeźbionym pokrętle projektant usunął pierwotną funkcję wyświetlania daty. Pod całkowicie przezroczystą tylną pokrywą widać, że zegarek zachowuje wygrawerowane logo wypełnione czerwonym lakierem na szynie i automatycznym rotorze, ale zastępuje sprężynę silikonową Si14 tradycyjną sprężyną Nivarox. # Fenomenlaunch nowy Axiom # Phenomen, nowa marka zegarków z Francji, została założona przez Alexandre’a Meyera, inżyniera z IFMA (French Institute of Advanced Mechanics). Pracował w PSA Automotive Group (Peugeot / Citroen). Ostatnio nowy Axiom firmy Phenomen to zegarek stworzony specjalnie dla kierowców wyścigowych. Obudowa wykonana jest ze stopu tytanu i jest ręcznie polerowana, szczotkowana lub piaskowana. Rozmiar wynosi 42 mm. Górna część czarnej tarczy stanowi oddzielny system wychwytywania, a koło wychylne i koło wyważające z szyną celtycką w kształcie siekiery są mocowane w rzędzie przez płytę podstawy. Dolna połowa pokrętła jest wyświetlana z dwiema zakrzywionymi godzinami wstecz i minut wstecz. Ręcznie uzwojony dwuosiowy mechanizm umożliwia rezerwę mocy 100 godzin. Szyny zostały ręcznie fazowane, wypolerowane i wypiaskowane. W zestawie skórzany pasek ze skóry krokodyla z klamrą motylkową. # 大 劳力士 秀 表 表 的 的 男? # 微 博 心情 博 主 @ 兔 姐 Viola twierdzi, że jeśli chłopiec trzyma wino w ręce, aby zrobić zdjęcie, to tak naprawdę jest to program Rolex. Taki mężczyzna jest niewątpliwie szaleńcem. Ta uwaga wywołała ożywioną dyskusję wśród męskich kuzynów i zaoferowali zdjęcia, aby udowodnić, że byli „szumowinami”.

Romantyczna Współzależność Sweet Moment Boucherer Marie Long Automatyczny Kalendarzowy Zegarek

Prawdziwa miłość jest głęboka, skomplikowana i dopiero po upływie czasu może przynieść niekończące się posmaki; intensywność czekolady zamienia się w słodki szept między kochankami, przekazując wzajemne uczucia. Klasyczny zegarek przyciąga słodki czas. W walentynkę Bucherer, wiodąca szwajcarska marka zegarmistrzowska, szczerze zaleca automatyczny kalendarz z zegarem Maliron, aby rejestrować niespodziewane chwile miłości.

Edycja specjalna automatycznego kalendarza Bucherer Marie Dragon

Czekolada symbolizuje miłość i jest pełna baśniowego temperamentu, przez co ludzie pozostają dłużej. Specjalna wersja automatycznego kalendarza Bucherer Marie Long przypomina warstwę czekolady owiniętą w prosty okrągły kształt z klasycznym trzypinowym układem: tarcze szampana i czekolady oddają wieczność i słodycz miłości, która jest miła dla oka. Automatyczny kalendarz kalendarza Bucherer Maliron jest jak wysoce doświadczony posłaniec miłosny z najbardziej pobożnymi błogosławieństwami słodkiego czasu.

Dane techniczne specjalnej edycji automatycznego zegarka Bucherer Maliron

Model: 00.10915.08.95.97
Mechanizm: samozwijający się CFB 1950, średnica 26,2 mm, grubość 4,6 lub 4,8 mm, 26 lub 25 kamieni, rezerwa mocy 38 godzin
Funkcja: data, godzina, minuta, sekunda
Obudowa: stal nierdzewna, dwustronny antyrefleksyjny szafirowy kryształ, szafirowy tył, średnica 42 mm, grubość 11,98 mm, wodoodporny do 30 metrów
Pasek: brązowa skóra aligatora, składane zapięcie ze stali nierdzewnej
Wybierz: szampan

Model: 00.10911.08.95.97
Mechanizm: automatyczny ruch nawijania CFB 1962, średnica 20 mm, grubość 4,8 mm, 25 kamieni, rezerwa mocy 38 godzin
Funkcja: data, godzina, minuta, sekunda
Obudowa: stal nierdzewna, dwustronny antyrefleksyjny szafirowy kryształ, szafirowe szkiełko tylne, średnica 38 mm, grubość 9,54 mm, wodoodporność do 30 metrów
Pasek: brązowa skóra aligatora, składane zapięcie ze stali nierdzewnej
Wybierz: szampan

Model: 00.10915.08.95.99
Mechanizm: samozwijający się CFB 1950, średnica 26,2 mm, grubość 4,6 lub 4,8 mm, 26 lub 25 kamieni, rezerwa mocy 38 godzin
Funkcja: data, godzina, minuta, sekunda
Obudowa: stal nierdzewna, dwustronny antyrefleksyjny szafirowy kryształ, szafirowy tył, średnica 42 mm, grubość 11,98 mm, wodoodporny do 30 metrów
Pasek: brązowa skóra aligatora, składane zapięcie ze stali nierdzewnej
Tarcza: ciemnobrązowy

Model: 00.10911.08.95.99
Mechanizm: automatyczny ruch nawijania CFB 1962, średnica 20 mm, grubość 4,8 mm, 25 kamieni, rezerwa mocy 38 godzin
Funkcja: data, godzina, minuta, sekunda
Obudowa: stal nierdzewna, dwustronnie antyrefleksyjny szafirowy kryształ, szafirowe szkiełko tylne, średnica 38 mm, grubość 11,98 mm, wodoodporny do 30 metrów
Pasek: brązowa skóra aligatora, składane zapięcie ze stali nierdzewnej
Wybierz: Dark Brown

Co Powiesz Na Zegarek Hublot? Co Powiesz Na Hublot?

O Hublot
   Hublot (znany również jako Hublot) w latach 80., włoski Carlo Crocco w Lac, Szwajcaria
Marka zegarków HUBLOT została założona przez Lémana Lake w małym miasteczku Nyon i wydawała się wówczas niezgodna z branżą zegarków.
   Lata 80. to burzliwy czas dla zegarków. Dzięki wynalezieniu zegarków kwarcowych wszystkie duże tradycyjne fabryki zegarków w Szwajcarii były w stanie rychłego zamknięcia. Niewątpliwie było to dobrą okazją dla Hublota. Łatwo jest wejść na rynek. Mówi się, że pierwszą osobą, która odebrała ten zegarek, był duży człowiek – grecki król. Kupił dwa zegarki i jeden zatrzymał dla siebie, a drugi przekazał hiszpańskiej rodzinie królewskiej.
   Większość zegarków HUBLOT, które obecnie widzimy, wykorzystuje kruszywa polimetaliczne do stworzenia ciężkiej koperty. Gumowy pasek jest kolejnym ważnym wkładem firmy Hublot. Aby złagodzić nieprzyjemne uczucie, jakie opaska wywiera na skórę nadgarstka, po wielu latach badań i rozwoju zastosowano dużą liczbę gumek, która złamała zwykły styl szwajcarskich zegarków i wywołała dziwny trend w modzie. Nawet najbardziej zaawansowane i tradycyjne zegarki zaczęły wprowadzać technologię gumową. Mimo że wiele francuskich sklepów z klasycznymi zegarkami jest z tego niezadowolonych, ostateczną decyzją są konsumenci, a rynek zaakceptował Hublot szybciej niż branża zegarków.
   Hublot po raz pierwszy założył ten styl, łącząc szlachetne, odlewane złoto zegarek z paskiem z naturalnej gumy.
   Hublot jest jedną z niewielu marek zegarków, która przestrzega koncepcji „jednego produktu”, czyli zegarka podzielonego na trzy klasyczne, eleganckie i aktywne serie, każda seria jest wyposażona w słynny czarny gumowy pasek.
   Hublot urodził się w 1980 r. Jest pierwszą szwajcarską marką najlepszych zegarków, która łączy metale szlachetne i gumę naturalną jako surowce, a jego narodziny, zarówno pod względem materiałów zegarmistrzowskich, jak i unikalnych koncepcji estetycznych interpretowanych przez zegarki, znajdują się w branży zegarków. Wszyscy rozpoczęli rewolucję. W 2004 r. Jean-Claude Beaver, jedna z niewielu legend, które potrafiły wyryć tę nazwę w historii szwajcarskiego zegarmistrzostwa, przejął Hublot i obalił Wielkiego
Seria Bang pozwoliła Hublotowi śpiewać przez całą drogę, a także ogłosiła nadejście odrodzenia Hublota.
   W październiku 2007 roku firma zegarmistrzowska wydała również swój pierwszy samodzielnie opracowany zegarek: Hublot jest odpowiedzialny za zaprojektowanie i opracowanie nowego i lekkiego stopu, wykonanego głównie z aluminium i metalu magnezowego – Hublonium – wykorzystywanego do produkcji Ruch i obudowa MagBang! Jest to znacząca innowacja, duży krok w kierunku pewnego stopnia autonomii. W październiku 2007 r. Hublot został potwierdzony przez przemysł zegarmistrzowski i opinię publiczną. Zegarek BigBang o wartości 1 miliona dolarów, który wydał prawie milion dolarów amerykańskich, z powodzeniem wygrał sektor zegarków jubilerskich w 2007 r. „Grand Prix Genewy”. Bardzo ceniony za pomysłową technologię osadzania diamentów i doskonały design. W tym samym roku MagBang zdobył także nagrodę „Best Technology R & D Award” w Bahrajnie „Middle East Watch, Jewellery and Pen Grand Prix”. Marka wprowadziła niezwykłą moc, nowoczesne funkcje projektowania zegarków i wiarygodność do swojej technologii zegarmistrzowskiej, dzięki czemu BigBang jest jednym z najgorętszych produktów na rynku.
   Dziś budynek fabryki Hublot nad brzegiem Jeziora Genewskiego i najnowocześniejsze technologie były świadkami imponujących osiągnięć Hublot, a pan Beaver kontynuuje postępy na drodze integracji Hublot. Łączy przełomowe materiały: ceramikę, włókno węglowe, tantal, wolfram, tytan, naturalną gumę ze sprawdzonym w czasie złotem, platyną, stalą nierdzewną, diamentami i rzadkimi klejnotami, pozostając wiernym szwajcarskiej tradycji zegarmistrzowskiej, Należy do kreatywności i dalekowzroczności XXI wieku.
Co powiesz na zegarek Hublot
   Ocena Netizen 1: W 1980 r. CarloCrocco z powodzeniem ugniótł taśmy ze stopu i kauczuku naturalnego, tworząc zegarek Hublot, co stanowi ważną nową stronę w historii zegarmistrzostwa. Koperta w kształcie iluminatora w połączeniu z polerowanym metalem, najlepsza czarna tarcza i charakterystyczny czarny pasek z naturalnej gumy to symbole zegarków Hublot. Członkowie rodziny królewskiej natychmiast rzucili się na Hublot, a ten trend natychmiast ogarnął wiele celebrytów na całym świecie. CarloCrocco robiło to wtedy desperacko, ale zegarki Hublot mogły znaleźć się wśród elitarnych marek napędzających przemysł zegarkowy w ciągu zaledwie kilku lat.
   Stworzenie tak wyjątkowego paska i wspominanie doskonałych właściwości kauczuku naturalnego zajmuje trzy lata badań, a gdy guma i przyjazny kontakt ze skórą przypomina regenerację. Dwie części paska można specjalnie dopasować do zakupu, a także wygodnie i natychmiast dostosować do nadgarstka klienta, zapewniając użytkownikowi niezrównane doznania.
   Ocena Netizen 2: Niezależnie od tego, czy jest to kunszt, czy projektant … są zgodne z najwyższymi standardami … Ten zegarek jest produktem luksusowym, a Hublot nie ma wyższej ceny niż podobne produkty.
   Ocena Netizen trzy: W Hublot Beaver wskazał kierunek marketingu sportowego. Sport jest pełen pasji, doskonałości, ekspresji, precyzji i ostatecznego sukcesu … a te cechy są łatwo rozpoznawane przez młodych przedsiębiorców.
   Hublot bierze teraz udział w około 60 wydarzeniach rocznie. Zakres zasięgu Utsuki obejmuje jachty, golf, polo, piłkę nożną, koszykówkę, narciarstwo, lekkoatletykę itp. W 2010 roku stał się wyłącznym oficjalnym zegarkiem dla samochodów F1.
   Jednak największą uwagę zwrócił występ Hublota na boisku piłkarskim. We współpracy z FIFA Hublot wygrał kontrakty z tego roku i Mistrzostw Świata 2014. Oprócz pojawienia się na boisku jako oficjalny licznik czasu, współpracował również z FIFA, organizując Mistrzostwa Świata Classic Fusion Golden 2010. „Zegarek z limitowanej edycji”, ograniczony do 100 sztuk.
   Ocena Netizen czwarty: Zegarki Hublot są nieco drogie i mają bardzo temperamentny charakter.
   Ocena Netizen pięć: Hublot, zegarek do biegania, nie nadaje się na okazje komercyjne. Ponadto zegarki Hublot są stosunkowo wyjątkowe i nowatorskie i szacuje się, że ci, którzy są całkiem zadowalający, nie są odpowiedni.
   Ocena Netizen 6: Seria Royal Oak firmy Hublot i Audemars Piguet jest bardzo podobna, co również oznaczało, że Hublot nie mógł przejść na wyższy poziom. Co więcej, osobiście uważam, że sukces Hublota tkwi w jego unikalnej i nowatorskiej koncepcji i brakuje mu naprawdę solidnych umiejętności zegarmistrzowskich. W końcu Hublot urodził się w 1980 roku. Nie wiadomo, czy będzie krótkotrwały, czy nie.
Polecane zegarki Hublot
Hublot Classic Fusion 38mm 561.CM.1110.RX

   Numer: 561.CM.1110.RX
   Seria: Classic Fusion
   Styl: Kwarc, 38 mm, neutralny
   Materiał: ceramiczny
   RMB: ,000 30 000
   Materiał obudowy: ceramiczny
   Materiał lustra stołowego: szkło kryształowe szafirowe
   Materiał paska: guma
   Wodoodporność: 100 metrów

Hublot King Series 715.CI.1110.RX

   Numer: 715.CI.1110.RX
   Seria: King of the Supreme Series
   Styl: automatyczny, 48 mm, męski
   Materiał: ceramiczny
   Model ruchowy: HUB 44 RTF
   Rezerwa chodu: 42 godziny
   Materiał obudowy: ceramiczny
   Materiał lustra stołowego: szkło kryształowe szafirowe
   Materiał paska: guma
   Penetracja pleców: penetracja pleców
   Wodoodporność: 100 metrów
   Funkcja: czas
Dalsza lektura: Więcej zapytań informacyjnych do zegarka Hublot
Cena w Hublocie
Zegarek zebra BANG
Polecamy pięć zegarków Hublot Big Bang

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pod Obiektywem W Lustrze Cartier I Znany Reżyser I Fotograf Xia Yongkang Opowiadają Poruszającą Historię Biżuterii Lingxi

styczeń 2018, Szanghaj-Ostatnio nowa seria wysokiej klasy biżuterii RÉSONANCES DE CARTIER Cartiera niedawno wylądowała w Szanghaju. Gdy gwiazdy się gromadzą, Cartier dołącza do znanego reżysera i fotografa Wing Shya Xia Yongkanga i zaprasza znanych aktorów Zhang Zhen, Huang Xuan, Ma Yizhen i supermodelkę He Sui do wyrażenia swojej wyjątkowej osobowości i elegancji za pomocą żywego języka filmowego. Historia biżuterii. Xia Yongkang połączył siły z dyrektorem kreatywnym Seanem Kunjambu, aby uchwycić nieznaną stronę czterech właścicieli biżuterii i oglądać bogate kolory oraz trójwymiarowe i wielowymiarowe perspektywy. Za pomocą zdjęć i filmów umieścił rzadkie klejnoty w prywatnej przestrzeni. Tajemnicze piękno tego dźwięku przynosi publiczności dźwięk nosorożca przekazywanej biżuterii.

Pan Zhang Zhen ma na sobie pływający zegarek tourbillon z serii DRIVE DE CARTIER

   Na zdjęciu Xia Yongkanga Zhang Zhen, Huang Xuan, Ma Yizhen i He Sui stoją przed kilkoma okrągłymi lustrami, czerwone tło odpowiada cechom marki Cartier, a za bohaterami białe tło odzwierciedla najbardziej autentyczną biżuterię i zegarki. Kolor. W tej grupie zdjęć Xia Yongkang, który współpracował z Wang Jiawei przy wielu filmach, kontynuuje swoją wrażliwość i delikatne poczucie uchwycenia chwilowego stanu tematu. Fale na czerwonym i białym tle są podobne do wzoru koła wytwarzanego przez echo, przypominającego rezonans między klejnotami i klejnotami, między klejnotami i biżuterią oraz między klejnotami a noszącym.

Pani May Yi nosi biżuterię RÉSONANCES DE CARTIER

   Xia Yongkang powiedział, że po raz pierwszy wypróbował lustro jako magiczne medium podczas fotografowania, „zmieniając samolot w trójwymiarowy, ale pokazując również różne biżuterię.” Nie trzeba zgadywać wyglądu biżuterii poza przestrzenią samolotu lub czterema Stan osoby na mapie bitowej i „zabawny” rekwizyt, lustro, doskonale pokazują trójwymiarowe poczucie biżuterii i postaci.

Pan Huang Xuan ma na sobie broszkę z serii Cartier Cheetah i tajemniczy zegarek z serii ROTONDE DE CARTIER

   Film prezentuje silną fakturę filmu, wykorzystując windę jako pomost, łącząc wewnętrzną i zewnętrzną, prywatną i otwartą dwa razy. „W tej niecałej minucie filmu wymyśliłem tę historię w mikro-filmie z perspektywy filmu, dodając osobowości czterem bohaterom.” – powiedziała Xia Yongkang. Przez lustro w windzie nie tylko bohater może zobaczyć się poza tłumem i światłem reflektorów, ale także publiczność może zobaczyć swój prywatny stan i charakter, gdy noszą genialną biżuterię.

Pani Sui nosi biżuterię RÉSONANCES DE CARTIER

    Zhang Zhen, który wpadł do windy, grał gwiazdę z wysokimi wymaganiami i perfekcjonizmem. Chciał zachować najlepszą kondycję w dowolnym momencie przed kamerą. W samotnej przestrzeni zdjął okulary przeciwsłoneczne, poluzował krawat i spojrzał w lustro. Ma na sobie zegarek Cartiera i jest pewny siebie. Ma Yizhen jest szlachetną i elegancką damą, kładzie szminkę na windzie i przygotowuje się na spotkanie w innym świecie, wspaniałą biżuterię i pewny siebie wyraz twarzy; Huang Xuan i He Sui zamienili się w parę i szeptali intymnie w dwuosobowym świecie. Silne emocje obu zostały zamazane w świetle wysokiej biżuterii. Sui odwrócił się chłodno, pozostawiając jedynie głębokie oczy Huang Xuan Nieuchwytny …

   Poprzez postacie i historie o różnych temperamentach i osobowościach pod obiektywem Xia Yongkang nowa biżuteria z serii RÉSONANCES DE CARTIER wzbudza długotrwałe echo i rezonans między nią a jej noszącym. Wewnętrzna witalność klejnotu i prawdziwe serce bohaterki pięknie kwitną. Rytm biżuterii, genialnie rozbrzmiewa i rezonuje ze sobą, odsłaniając tajemnicę tej nowej serii biżuterii z najwyższej półki.

Richard Miller Otwiera Trzeci Amerykański Butik W Port Barr

10 kwietnia butik Richarda Millebar Harbour Shopping Street został uroczyście otwarty. Nowy butik znajduje się na Florydzie. Jest to pierwszy butik Richarda Millera na wschodnim wybrzeżu i trzeci butik marki w Stanach Zjednoczonych.
   Dekoracja butiku oparta jest na gościnności Richarda Millera i funkcjonalnym designie. Znajduje się w nim komfortowa część wypoczynkowa, plakaty najlepszych przyjaciół marki oraz przestronna, zaawansowana technologicznie gablota antyodblaskowa.
   Wszystkie kolekcje zegarków męskich i damskich marki są w sprzedaży w nowych butikach, w tym zegarki Nadal, RM 38-01 Zegarki grawitacyjne Baba Watson z czujnikiem grawitacyjnym Tourbillon, edycja limitowana, RM 19-01 Natalie Porter Zegarek męski Tourbillon, chronograf Fly Regatta RM 60-01 i zegarek rzymski Grosjean Tourbillon RM 50-01 i wiele innych.
   Nowy butik Richard Miller znajduje się przy 9700 Corinth Avenue w Bal Harbour na Florydzie i jest czynny od poniedziałku do soboty od 10:00 do 21:00 oraz w niedzielę od 12:00 do 18:00.