Zegarek Kieszonkowy Longines Railroad: Rozpocznij Podróż W Czasie

Już ponad sto lat temu Longines, słynny szwajcarski zegarmistrz, poświęcił swoją długą tradycję zegarmistrzowską i doświadczenie eleganckim przygodom kolejowym. Dziś Longines czerpie inspirację z długiej historii zegarmistrzostwa i wprowadza na rynek zegarki kieszonkowe Longines. Ten zegarek kieszonkowy ze stali nierdzewnej oparty jest na historycznym zegarku kieszonkowym, który odtwarza boom kolei. Kieszonkowe zegarki kolejowe Longines mają prosty i charakterystyczny design, ograniczony do 250 sztuk na całym świecie i numerowany jeden po drugim. Podobnie jak kolej jest nie tylko środkiem transportu, zegary służą nie tylko do rejestrowania czasu: zegary są świetną przygodą, która łączy ruch mechaniczny, precyzję działania i długą tradycję.
   Boom na kolei przyniósł czas zupełnie innej konotacji: punktualność zyskała niespotykaną dotąd uwagę. Podobnie jak w przypadku bezpieczeństwa i niezawodności, dokładność pomiaru czasu stała się podstawowym warunkiem utrzymania przez przemysł kolejowy normalnego stanu pracy. Longines, który cieszył się dużym uznaniem w dziedzinie pomiaru czasu, również mierzył czas przedsiębiorstwa kolejowe na całym świecie, takie jak Rumunia, Serbia, Persja, Włochy, Chile, Kanada, Stany Zjednoczone, Turcja i Chiny, i stał się standardem dla swoich pracowników. . Logo klepsydry Longwinga w kształcie latającego skrzydła symbolizuje precyzję pomiaru czasu w najbardziej dostępnych na świecie kolejach.

   Inspiracją do projektowania kieszonkowego zegarka Longines jest wiele klasycznych modeli urodzonych pod koniec XIX i na początku XX wieku. Praktyczne funkcje są połączone z precyzyjną technologią pomiaru czasu bez utraty charakterystycznego stylu. Podobnie jak podczas podróży przez okno, jezioro i góry są nieskończone; częściowo przezroczysta obudowa zegarka kieszonkowego Longines Railway również elegancko przedstawia ruch trzech mostów i koła balansowego w ruchu. Delikatna rzeźbiona dekoracja stanowi kontynuację projektu klasycznego kieszonkowego zegarka kolejowego, dzięki czemu zegarek jest bardziej atrakcyjny.

   Zegarek kieszonkowy Longines zaspokoi ludzkie uczucia i wyobraźnię. Obudowa ze stali nierdzewnej o średnicy 49,5 mm jest wyposażona w mechaniczny mechanizm zwijania ręcznego L513.2 opracowany specjalnie dla Longines. Nawiązując do praktycznego ducha zegarka kolejowego, biała polerowana lakierowana tarcza ozdobiona jest 11 dużymi i przyciągającymi wzrok cyframi rzymskimi, a kontrastowa konstrukcja zapewnia czytelność. Niebieskie wskazówki ze stali nierdzewnej w skali minutowej, takie jak galopujący pociąg czasu, przekazują motyw projektu w bardziej żywy sposób. Drugi sekundnik jest o godzinie 6. Bransoletka ze stali nierdzewnej uzupełnia ogólny wygląd zegarka.