Richard Miller Otwiera Trzeci Amerykański Butik W Port Barr

10 kwietnia butik Richarda Millebar Harbour Shopping Street został uroczyście otwarty. Nowy butik znajduje się na Florydzie. Jest to pierwszy butik Richarda Millera na wschodnim wybrzeżu i trzeci butik marki w Stanach Zjednoczonych.
   Dekoracja butiku oparta jest na gościnności Richarda Millera i funkcjonalnym designie. Znajduje się w nim komfortowa część wypoczynkowa, plakaty najlepszych przyjaciół marki oraz przestronna, zaawansowana technologicznie gablota antyodblaskowa.
   Wszystkie kolekcje zegarków męskich i damskich marki są w sprzedaży w nowych butikach, w tym zegarki Nadal, RM 38-01 Zegarki grawitacyjne Baba Watson z czujnikiem grawitacyjnym Tourbillon, edycja limitowana, RM 19-01 Natalie Porter Zegarek męski Tourbillon, chronograf Fly Regatta RM 60-01 i zegarek rzymski Grosjean Tourbillon RM 50-01 i wiele innych.
   Nowy butik Richard Miller znajduje się przy 9700 Corinth Avenue w Bal Harbour na Florydzie i jest czynny od poniedziałku do soboty od 10:00 do 21:00 oraz w niedzielę od 12:00 do 18:00.