Przewoźnicy Kontrolować Czas Zalecany Nowy Zegarek Wieczny Kalendarz

Niewątpliwie narodziny funkcji wiecznego kalendarza to kolejny kamień milowy w branży zegarków. Niektórzy mówią, że zegarki wyposażone w funkcję wiecznego kalendarza są jak ludzkie ambicje i możemy kontrolować przyszły czas, którego nie możemy kontrolować za pomocą tarczy. Jest to rodzaj odwagi, rodzaj kontroli nad horyzontalnym czasem, który można wykorzystać do zapamiętania, oczywiście, może również planować na przyszłość. Dziś Watch House przedstawia trzy nowe zegarki z wiecznym kalendarzem, które reprezentują najnowocześniejszą technologię w branży zegarmistrzowskiej, aby każdy mógł je zobaczyć.
Zegarek Audemars Piguet Royal Oak Series Perpetual Calendar

Model produktu: 26574BA.OO.1220BA.01
Rodzaj ruchu: maszyny automatyczne
Materiał koperty: 18-karatowe żółte złoto
Materiał paska: 18-karatowe żółte złoto
Rozmiar koperty: 41 mm
Obejrzyj cenę: 716 000 juanów
Szczegóły zegarka: Piguet) Nowy zegarek wieczny z serii Royal Oak, wprowadzony na rynek w 2015 r., Kontynuuje projekt obudowy przyjęty w 2012 r. I po raz kolejny wychodzi z ultra cienką kopertą o grubości 41 mm. Nowa konstrukcja tarczy sprytnie poprawia ogólną estetykę dużej tarczy w kratkę „Grande Tapisserie”, doskonale odzwierciedlając zrównoważoną estetykę i czytelność wyświetlacza wiecznej funkcji kalendarza. Konstrukcja tarczy obejmuje tradycyjne funkcje wyświetlania niezbędne dla wiecznego kalendarza: datę, tydzień, miesiąc, rok przestępny i astronomicznie dokładne wyświetlanie fazy księżyca. Ponadto jest wyjątkowy, ponieważ zewnętrzny pierścień tarczy może również wyświetlać 52 tygodnie w roku, a przy pomocy środkowej wskazówki funkcja pomiaru czasu jest zmaksymalizowana. Wyposażona w nowy samonakręcający się mechanizm Calibre 5134, zawieszona lufa zaprojektowana do ultracienkich ruchów, ozdobiona pierścieniowym wzorem genewskim oraz koła zębate ozdobione polerowanymi satynowymi pierścieniami. Główna szyna w kształcie pierścienia i wszystkie mosty są fazowane i fazowane Genewą. Boki są satynowane, a wszystkie fazy są wypolerowane. Automatyczny oscylacyjny ciężar z 22-karatowego złota wygrawerowany jest „PIGUETEM AUDEMARS”, a część zewnętrzna ozdobiona wzorem w kratkę „TAPISSERIE”, który nawiązuje do klasycznego wzoru w kratkę z dębu królewskiego. Zapewnia rezerwę mocy około 40 godzin.
Vacheron Constantin OVERSEAS Ultracienki zegarek z wiecznym kalendarzem

Model produktu: 4300V / 120G-B102
Rodzaj ruchu: maszyny automatyczne
Materiał koperty: białe złoto 18K
Materiał paska: białe złoto 18K
Rozmiar koperty: 41,5 mm
Obejrzyj cenę: 679,000 juanów
Obejrzyj szczegóły: ruch 1120 QP, ten niezwykle cienki, samozwijający się mechanizm mechaniczny z wiecznymi funkcjami kalendarza i fazy księżyca. Ruch składa się łącznie z 276 części, a jego grubość wynosi tylko 4,05 mm. Ruch 1120 QP ma częstotliwość drgań 19 800 razy na godzinę, rezerwę mocy około 40 godzin i zawiera godziny, minuty, wieczny kalendarz, tydzień, datę, miesiąc i 48 miesięcy Wyświetlanie roku przestępnego i fazy księżyca. Obudowa 41,5 mm z białego złota 18K jest wyposażona w szarą tarczę z niebieskimi zdobieniami, a tył szafirowego kryształu daje wgląd w oscylujący ciężar 22K złota ozdobiony wzorem róży wiatrów i delikatną fakturą. Ten nowy zegarek, idealny na każdą okazję, jest wyposażony w wymienną bransoletę z białego złota i łatwe do usunięcia urządzenie zastępcze, a także skórzany i gumowy pasek z tą samą platynową klamrą.
Patek Philippe Super komplikacje

 
Model produktu: 5327J-001
Rodzaj ruchu: maszyny automatyczne
Materiał koperty: 18-karatowe żółte złoto
Materiał paska: skóra krokodyla
Rozmiar koperty: 39 mm
Obejrzyj szczegóły: automatyczny ruch Q z rezerwą mocy od 38 do 48 godzin. Zegarek ma wieczny kalendarz, analogowy dzień, datę, miesiąc, rok przestępny, wyświetlacz 24-godzinny i fazy księżyca. Biała tarcza w kolorze kości słoniowej wykorzystuje złote trójwymiarowe znaki Bregueta. Układ tarczy jest szeroki i niezbyt zwarty, a liście wierzby wyglądają o wiele bardziej elegancko. Wyposażony w ręcznie szyty pasek ze skóry krokodyla w kwadratowej skali, błyszczący granatowy lub błyszczący bordowy, klamra.
Podsumowanie: funkcja wiecznego kalendarza jest podobna do precyzyjnego urządzenia obliczającego mechanizmu kalendarza, który może automatycznie obliczyć prawidłowy mechanizm kalendarza bez udziału użytkownika. Posiadanie wiecznego kalendarza to jak spędzanie czasu. Jako naczynie krwionośne dla wszystkich wita się z tobą w przyszłości, przesuwając się.