Poznaj Drugą Stronę Księżyca Smak Omega Speedmaster „dark Side Of The Moon” Apollo 8 Zegarek

Piękno księżyca to nie tylko jasny wygląd, jaki nam przedstawia, ale także ukryta na plecach, pełna tajemnic część, która przyciąga nas do eksploracji. Jednak tylko garstka ludzi na świecie widziała z bliska tajemniczą i daleką stronę księżyca. Aby pozwolić entuzjastom oglądać oglądać pełny obraz księżyca, aby upamiętnić wyczyn Apollo 8, który z powodzeniem osiągnął pierwsze ludzkie okrążenie Księżyca 50 lat temu. Słynna szwajcarska marka zegarków Omega wprowadziła zegarek o nazwie Speedmaster z serii „Dark Side of the Moon” Apollo 8 na targach Basel Watch & Jewellery Expo 2018, który różni się od wcześniej wydanego zegarka „Dark Side of the Moon” Co więcej, ten zegarek Apollo 8 z serii Omega Speedmaster „Ciemna strona księżyca” jest wyposażony w słynny mechanizm Omega Moonwatch, który został specjalnie przetworzony, aby pokazać wygląd powierzchni Księżyca. Jak widać, przynosi odświeżające spojrzenie użytkownikowi. Cieszmy się razem tym zegarkiem: (model zegarka: 311.92.44.30.01.001)

Dlaczego nazywa się to „ciemną stroną księżyca”?

   Jako gałąź serii Supermaster o charakterystycznych cechach, „ciemna strona księżyca” wywodzi się z misji Apollo 8 wokół Księżyca w 1968 roku. Podczas pierwszej okrągłej podróży na księżyc miał okazję zobaczyć ciemny grzbiet księżyca. Dlatego Omega wprowadziła na rynek serię Super Speed ​​„Dark Side of the Moon” w 2013 r. Z motywem tej misji. Aby sprostać temu jasnemu tematowi, każdy zegarek „Dark Side of the Moon” ma stylowy i chłodny czarny wygląd. Z nazwy można zobaczyć zegarek Apollo 8. Omega Speedmaster „Ciemna strona księżyca”. Został on wydany przez markę, aby upamiętnić historyczne wydarzenie Apollo 8 lecącego w ciemne plecy Księżyca. .

Poprzez pustą tarczę i tylną obudowę możesz zobaczyć pełny obraz księżyca

 

   Dzięki wykwintnej tarczy szkieletowej możesz patrzeć na ruch za pomocą powierzchni księżycowej. Aby stworzyć ten wyjątkowy wygląd, marka zmieniła kolor szyny na ciemną czerń dzięki specjalnej obróbce i precyzyjnie zmodyfikowała szynę ruchową za pomocą ablacji laserowej, aby zaprezentować wrażenie powierzchni księżycowej. Mało tego, aby podkreślić temat „ciemnej strony księżyca”, nie tylko możemy docenić stronę księżyca podczas oglądania czasu, ale także, gdy zdejmujemy zegarek, możemy zobaczyć tylko tył poprzez konstrukcję tylnej okładki. „Ciemna strona księżyca”, którą astronauci mogą obserwować.

Obejrzyj prawdziwy strzał

   Obudowa 44,25 mm, wykonana z jednego kawałka czarnej ceramiki cyrkonowej, jest stylowa i piękna. W porównaniu z tradycyjną stalą ceramika jest mocniejsza i bardziej trwała, dzięki czemu zegarek jest bardziej praktyczny. Jasnożółte elementy podkreślają go i dodają sportowego charakteru temu zegarkowi.

   Łuk okrągłej obudowy rozciąga się aż do występów, a jest lekko zakrzywiony, aby zegarek lepiej przylegał do nadgarstka i spełniał ergonomiczne ustawienia.

   Po umieszczeniu szczegółów marki, przód, fazowane krawędzie, dwa przyciski rozrządu i korona pokazują delikatny i pełny wygląd, który jest bardzo piękny. Korona ozdobiona jest logo Omega, które pokazuje wyjątkową estetykę marki. Jest ozdobiony antypoślizgową teksturą na górze i jest najwyższej jakości, dzięki czemu operacja debugowania czasu jest płynniejsza.

   Oprócz księżycowej charakterystycznej konstrukcji ma także mechaniczne wyczucie czasu. Licznik 12-godzinny o godzinie 6 i 30-minutowy o godzinie 3 odpowiadają wyraźnemu środkowemu wskazówce sekundowej, która ma unikalną serię funkcji. Ponadto wskazówki chronografu pokryte są żółtym lakierem, skalą prędkości i znacznikiem czasu, a trzy środkowe wskazówki pokryte są powłoką świetlną Super-LumiNova, którą można wyraźnie wyświetlić w ciemnym otoczeniu.

   Przez tylną okładkę widać ciemne ryciny i kolory krateru na szynie z tyłu, która jest bardzo realna i bardzo wizualna. Nowy mechanizm oparty jest na ruchu z 1861 r. Uruchomionym na pierwszym zegarku księżycowym. Po specjalnej obróbce i modyfikacji nosi nazwę ruchu 1869. Ma 48-godzinną rezerwę mocy i dzienny wodoodporność 50 metrów. Ponadto ceramiczny pierścień zewnętrzny jest nadrukowany napisem „POZNAJEMY CIEBIE NA INNEJ STRONIE” (Spotkajmy się po drugiej stronie księżyca), unikatowe z ust Jima Lovella, kierowcy kabiny dowodzenia Apollo 8 I to jest niezapomniane.

   Czarny skórzany zegarek jest ozdobiony żółtymi przeszyciami, co pokazuje ogólną estetykę zegarka. Środek paska jest wypełniony żółtym gumowym materiałem, który można zobaczyć przez otwór w środku, który można powiedzieć, że jest wyjątkowy i dodaje rozpoznawalności i uznania zegarkowi.

Omega Speedmaster „Dark Side of the Moon” Apollo 8

Podsumowanie: Pełny obraz księżyca został włączony do zegarka Omega Speedmaster „Dark Side of the Moon”, który zapewnia niezwykły wygląd i doznania podczas pogłębiania motywu „Dark Side of the Moon”, podkreślając Apollo Ósma misja z powodzeniem zrealizowała wyczyn pierwszej ludzkiej podróży przez cały miesiąc, co nadało zegarkowi głębsze znaczenie. Ten zegarek trafi do sprzedaży w sierpniu tego roku. Jeśli Ci się spodoba, obejrzyj go. Obejrzyj cenę: 72 700 RMB