Pod Obiektywem W Lustrze Cartier I Znany Reżyser I Fotograf Xia Yongkang Opowiadają Poruszającą Historię Biżuterii Lingxi

styczeń 2018, Szanghaj-Ostatnio nowa seria wysokiej klasy biżuterii RÉSONANCES DE CARTIER Cartiera niedawno wylądowała w Szanghaju. Gdy gwiazdy się gromadzą, Cartier dołącza do znanego reżysera i fotografa Wing Shya Xia Yongkanga i zaprasza znanych aktorów Zhang Zhen, Huang Xuan, Ma Yizhen i supermodelkę He Sui do wyrażenia swojej wyjątkowej osobowości i elegancji za pomocą żywego języka filmowego. Historia biżuterii. Xia Yongkang połączył siły z dyrektorem kreatywnym Seanem Kunjambu, aby uchwycić nieznaną stronę czterech właścicieli biżuterii i oglądać bogate kolory oraz trójwymiarowe i wielowymiarowe perspektywy. Za pomocą zdjęć i filmów umieścił rzadkie klejnoty w prywatnej przestrzeni. Tajemnicze piękno tego dźwięku przynosi publiczności dźwięk nosorożca przekazywanej biżuterii.

Pan Zhang Zhen ma na sobie pływający zegarek tourbillon z serii DRIVE DE CARTIER

   Na zdjęciu Xia Yongkanga Zhang Zhen, Huang Xuan, Ma Yizhen i He Sui stoją przed kilkoma okrągłymi lustrami, czerwone tło odpowiada cechom marki Cartier, a za bohaterami białe tło odzwierciedla najbardziej autentyczną biżuterię i zegarki. Kolor. W tej grupie zdjęć Xia Yongkang, który współpracował z Wang Jiawei przy wielu filmach, kontynuuje swoją wrażliwość i delikatne poczucie uchwycenia chwilowego stanu tematu. Fale na czerwonym i białym tle są podobne do wzoru koła wytwarzanego przez echo, przypominającego rezonans między klejnotami i klejnotami, między klejnotami i biżuterią oraz między klejnotami a noszącym.

Pani May Yi nosi biżuterię RÉSONANCES DE CARTIER

   Xia Yongkang powiedział, że po raz pierwszy wypróbował lustro jako magiczne medium podczas fotografowania, „zmieniając samolot w trójwymiarowy, ale pokazując również różne biżuterię.” Nie trzeba zgadywać wyglądu biżuterii poza przestrzenią samolotu lub czterema Stan osoby na mapie bitowej i „zabawny” rekwizyt, lustro, doskonale pokazują trójwymiarowe poczucie biżuterii i postaci.

Pan Huang Xuan ma na sobie broszkę z serii Cartier Cheetah i tajemniczy zegarek z serii ROTONDE DE CARTIER

   Film prezentuje silną fakturę filmu, wykorzystując windę jako pomost, łącząc wewnętrzną i zewnętrzną, prywatną i otwartą dwa razy. „W tej niecałej minucie filmu wymyśliłem tę historię w mikro-filmie z perspektywy filmu, dodając osobowości czterem bohaterom.” – powiedziała Xia Yongkang. Przez lustro w windzie nie tylko bohater może zobaczyć się poza tłumem i światłem reflektorów, ale także publiczność może zobaczyć swój prywatny stan i charakter, gdy noszą genialną biżuterię.

Pani Sui nosi biżuterię RÉSONANCES DE CARTIER

    Zhang Zhen, który wpadł do windy, grał gwiazdę z wysokimi wymaganiami i perfekcjonizmem. Chciał zachować najlepszą kondycję w dowolnym momencie przed kamerą. W samotnej przestrzeni zdjął okulary przeciwsłoneczne, poluzował krawat i spojrzał w lustro. Ma na sobie zegarek Cartiera i jest pewny siebie. Ma Yizhen jest szlachetną i elegancką damą, kładzie szminkę na windzie i przygotowuje się na spotkanie w innym świecie, wspaniałą biżuterię i pewny siebie wyraz twarzy; Huang Xuan i He Sui zamienili się w parę i szeptali intymnie w dwuosobowym świecie. Silne emocje obu zostały zamazane w świetle wysokiej biżuterii. Sui odwrócił się chłodno, pozostawiając jedynie głębokie oczy Huang Xuan Nieuchwytny …

   Poprzez postacie i historie o różnych temperamentach i osobowościach pod obiektywem Xia Yongkang nowa biżuteria z serii RÉSONANCES DE CARTIER wzbudza długotrwałe echo i rezonans między nią a jej noszącym. Wewnętrzna witalność klejnotu i prawdziwe serce bohaterki pięknie kwitną. Rytm biżuterii, genialnie rozbrzmiewa i rezonuje ze sobą, odsłaniając tajemnicę tej nowej serii biżuterii z najwyższej półki.