Po Tourbillon Obejrzyj Grę „sound”

Dwadzieścia lat po dominacji na arenie najlepszych technologii haute horlogerie aura tourbillon stopniowo zanikała. Chociaż marki wciąż próbują, jednoosiowe, dwuosiowe, trzyosiowe; poziome, pochylanie, przechylanie; 60 sekund, 30 sekund, 5 sekund, gracze nie mają już cierpliwości, aby słuchać długiego opisu zegarmistrza, Wątpliwości co do najnowszych pomysłów.

Obecnie rdzeń najlepszej gry został przeniesiony do kwestionariusza – wydawanie dźwięku mechanicznego zegarka jest zdecydowanie trudniejsze niż tworzenie skomplikowanej struktury w ruchu. Tym razem ludzie mają rację. Kwestionariusze, zegarki muzyczne i samobrzmiące zegarki zawsze były najbardziej skomplikowanym terytorium w zegarkach mechanicznych i stanowią nowy etap, aby pochwalić się ich siłą. Na pierwszej wystawie „Zegary i cuda”, która odbyła się w tym roku w Hongkongu, główne marki niezmiennie przeniosły badania i rozwój na kwestionariusze. Wiele nowych unikalnych kwestionariuszy stało się przedmiotem dużej uwagi.

Audemars Piguet na początku roku wypuścił na rynek SI chronograf tourbillon z tradycyjną platynową kopertą w kształcie poduszki, z czerwoną złotą czcionką na białym złocie, a układ jest bardzo klasyczny. Do wrześniowej wystawy dodano nowy minutowy repeater z serii Millennium. Owalna obudowa zawiera ekskluzywny system wychwytu Audemars Piguet, a owalna stalowa sprężyna znajduje się na powierzchni tarczy. Rezerwa mocy do 7 dni, wyłącznik wyrównania czasu, nowa izolacja i bezpieczne uzwojenie sprawiają, że jest to bardziej praktyczne.

Ultra cienki repeater minutowy Vacrimon Constantin Patrimony Contemporaine, który został ostatecznie ukończony za 4 lata, jego nowy model 1731 ma grubość 3,90 mm i rezerwę mocy do 65 godzin. Jest to obecnie najcieńsza bransoletka na rynku. Ruch Wyposażony w cichy regulator prędkości, trzyminutowa wiosenna muzyka z repeaterami jest melodyjna, a obudowa jest najcieńszym minutowym repeaterem (8,90 mm) ze skomplikowaną technologią obudowy.

Kolejny zegarek Piaget z ultra cienkim, ponieważ ostatecznym celem jest najcieńszy automatyczny minutowy repeater. Opracowanie mechanizmu 1290P o grubości zaledwie 4,8 mm zajęło 3 lata. Automatyczny oscylacyjny ciężar wykonany jest z platyny. Mechanizm dźwigniowego przemiennika minutowego jest odwrócony. Młot jest zainstalowany z boku mostka, aby ruch był przezroczysty po obu stronach. Jednocześnie zachowana jest bardzo wysoka precyzja. W tym czasie poproszono Toric Quaestor Labyrinth, aby zadać pytanie. Projekt tarczy oparty jest na koncepcji labiryntu. Dolna warstwa to cenny krąg birmańskiego jadeitu z nałożoną na niego pustą złotą płytką, pokazującą kompleksowy labirynt z błędami. Ruch jest połączony z cichą regulacją prędkości oraz urządzeniami bezpieczeństwa i stabilności, aby zapewnić, że ta bardzo skomplikowana funkcja może być często używana w życiu codziennym.

Szkieletowa tarcza repeatera minutowego przekaźnika Rogera Dubuisa Hommage Répétition pokazuje latający tourbillon o 5:30, skrupulatnie wykonany samozwijający się mechanizm mechaniczny RD808 ma podwójny platynowy mikrotor z genewskim znakiem premium , Ulubiony przez graczy, którzy zwracają uwagę na polerowanie.

Wreszcie królem boomu na stole jest Wielka Komplikacja Lange. Kaliber L1902 ma wieczny kalendarz, precyzyjną fazę księżyca, chronograf i goniące dłonie, 1/5 femtosekundy, trzy pytania oraz funkcję samosłyszącą. Moc trzech pytań i samosłyszących zapewnia zestaw niezależnych beczek. Przycisk wybierania na obudowie uruchamia start bez użycia siły i hałasu. 18-karatowe czerwone złoto, emaliowana tarcza, średnica 50 mm, grubość 20 mm, 8 funkcji, 10 wyświetlaczy, ograniczona do 6 sztuk, cena to 1,92 miliona euro, to bardzo skomplikowany model gwiezdny, bez precedensu i bez rywala.