Pierwszy Na Świecie Zegarek Mechaniczny O Częstotliwości 10 Hz Z Zegarem Breguet Typ Xxii Seria 3880

W tym roku ponownie wprowadzono na rynek klasyczny i legendarny mechaniczny chronograf Breguet TYPE XXII z nowoczesną technologią, a model 18-karatowego różowego złota jest na rynku.
Breguet TYP XXII 3880: pierwszy na świecie mechaniczny chronograf z falowaniem o częstotliwości 10 Hz
 Elegancki i szlachetny materiał w kolorze różowego złota dodatkowo nadaje wyjątkowy urok temu klasycznemu zegarkowi. Zegarek zawiera mechanizm chronografu Breguet z silikonowym wychwytem i sprężyną balansującą, która została ulepszona do 10 Hz (wibracje na godzinę) 72 000 razy), co daje niezrównane możliwości regulacji. Wskazówka sekundowa chronografu wykonuje jeden obrót w ciągu 30 sekund, co podwaja funkcję startu i dokładność odczytu zegarka.
 Chronograf Breguet TYPE XXII ma funkcję flyback, która resetuje akumulator do zera i szybko uruchamia się ponownie za pomocą jednej operacji. Ponadto zegarek ma wyświetlanie drugiej strefy czasowej i towarzyszy mu okno kalendarza. Za pomocą korony o dwóch prędkościach można ustawić wskazówkę centralną i zresetować wskazanie drugiej strefy czasowej bez wpływu na wskazówkę minutową. Gdy korona jest w ustawieniu centralnej wskazówki godzinowej, kalendarz zmienia się wraz z czasem w centralnej głównej strefie czasowej. Pozycja godziny trzeciej to 24-godzinny wyświetlacz dnia i nocy, który pomaga użytkownikowi dowiedzieć się, czy obszar objęty drugą strefą czasową to dzień czy noc. Godzina 9
 Ustawione sub-pokrętło pokazuje obracającą się wskazówkę sekundową, która wykonuje również 30-sekundowy obrót, podkreślając niezwykłość tej pracy. Brązowa tarcza kontrastuje ostro z czerwonymi dłońmi typu flyback i jest połączona z odpowiednim brązowym skórzanym paskiem.
XXII Chronograf Dane techniczne REF. 3880BR / Z2 / 9XV
 Koperta: Okrągła koperta w kolorze różowego złota 18K, drobny wzór monety z boku, średnica 44 MM. Zaokrąglone występy, dwukierunkowa obrotowa ramka z 60-minutową tarczą, spiralna korona. Wodoodporny do 10 atmosfer.
 Tarcza: brązowa tarcza z podpisem Breguet. Świecące wskazówki i skala godzinowa. Arabski pierścień skali cyfr, sekundnik z czerwonym chronografem opiera się na 30 sekundach i jest umieszczony na środku tarczy, a pół minutowy licznik jest umieszczony na środku. Wyświetlacz 24-godzinny o godzinie 3, wyświetlacz drugiej strefy czasowej ze świecącymi cyframi arabskimi o godzinie 6, mały sekundnik wskazujący 30 sekund o godzinie 9 i okno wyświetlania daty o godzinie 6.
 Mechanizm: samozwijający się chronograf z funkcją flyback i drugą strefą czasową, z numerem i sygnaturą Bregueta, 13 ¼ prawa minuta CAL. Ruch 589F, 27 klejnotów, 40 godzin rezerwy mocy. Silikonowe wychwytywanie wysokiej częstotliwości, koło wyważające Breguet ze śrubą regulacyjną, silikonowa sprężyna wyważająca. Częstotliwość kołysania 10 Hz, regulowana przez 5 stron.
 Przełom techniczny tego zegarka wynika głównie z „krzemu”. Zastosowanie „krzemu” sprawia, że ​​ruchome części mechanizmu są lżejsze i pozwala uniknąć problemu smarowania spowodowanego wysoką częstotliwością. Pierścień skali minutowej tego modelu składa się z czerwonych i białych krótkich linii, w połączeniu z czerwonym i białym dwukolorowym cyfrowym pierścieniem skali z drugiej ręki, możesz szybko sprawdzić, czy zegar znajduje się w pierwszej, czy w drugiej 30-sekundowej strefie obrotu.