Nad Czerwonym Dywanem, Za Sceną, Za Kulisami, Rejestrując Wspaniałe Gwiazdy I Czas

Długo oczekiwany Szanghajski Międzynarodowy Festiwal Filmowy 2017 rozpoczął się gwiazdami na czerwonym dywanie. Tak jak poprzednio, czerwony dywan każdego roku jest jedną z głównych atrakcji Festiwalu Filmowego w Szanghaju. Od tygodnia mody po międzynarodowy festiwal filmowy wycieczka po czerwonym dywanie to gra polegająca na dopasowywaniu i obrazowaniu tych znanych gwiazd. W związku z tym jest to jedna z nielicznych okazji do zgromadzenia wielu krajowych i zagranicznych fanów filmu oraz grup o wysokich dochodach. To wydarzenie branży filmowej stało się również doskonałą okazją do rywalizacji. W porównaniu z wszelkiego rodzaju olśniewającą olśniewającą biżuterią, zegarki ukryte głęboko w mankietach lub nadgarstkach harmonizują ogólny wygląd gwiazd filmowych z cichym i gustownym smakiem, dzięki czemu wyglądają bardziej wyjątkowo. Osobisty urok, emanujący styl i smak od góry do dołu. Które gwiazdy i zegarki trafią na czerwony dywan w tym roku? Spójrzmy razem ~

Huo Jianhua i Panerai

   Na początku marca 2017 r. Huo Jianhua został rzecznikiem marki Panerai Greater China ze swoim charakterystycznym stylem osobistym i eleganckim temperamentem, tym razem Huo Jianhua pojawił się na 20. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Szanghaju z przystojnym garniturem i czarną muszką. W stylu dżentelmena wybrał kontrastujący czerwony zegarek chronografu Panerai Radiomir 1940 z chronografem, przedstawiający pokorę, delikatność i luksus.
   Od Shu Shan Xu Changqing w trzeciej części „The Legend of the Sword and Sword” po obrazy Bai Zi w „Flower Thousand Bone”, od „Hide and Seek” do „28-letniej nieletniej”, z jego wybitnymi umiejętnościami aktorskimi i szerokim Xilu został dobrze przyjęty przez wielu fanów. Na tym festiwalu filmowym przyniósł nam dwie nowe prace filmowe i telewizyjne „The Time of the Bright Moon” oraz film akcji science-fiction „Rescue”, który obchodzi 20. rocznicę powrotu Hongkongu. Warto wspomnieć, że narodziny prototypu chronografu Czerwonego Złota chronografu Panerai Radiomir 1940, który nosił, był dokładnie w tym samym okresie (lata 40.), jak historia „Kiedy będzie księżyc”. Chronograf Panerai Radiomir 1940 z czerwono-złotym chronografem o klasycznym uroku i uroku opowieści dodaje mu uroku.

Zhu Yawen i Chopard L.U.C

   Zhu Yawen po raz pierwszy znany był jako „Zhu Chuanwu” w „Chuang Guandong”. Pełen wyprostowania i odważnego temperamentu, w ciągu tych lat sporo zyskał, przynosząc ze sobą najistotniejszą dla ludzi czystość i swobodę, która przyniosła nam wiele niezapomnianych dzieł filmowych i telewizyjnych. Najbardziej reprezentatywna jest część „Yu Zhanao” „Czerwonej sorgo” we współpracy z Zhou Xunem. Imponujące jest przedstawienie tej roli każdemu, kto ma doskonałe umiejętności aktorskie.
   Serdeczny uśmiech i zdeterminowany wygląd to jego największe cechy. Tym razem Zhu Yawen wybrał zegarki z podwójną strefą czasową serii Chopard L.U.C, aby pójść z nim na czerwony dywan festiwalu filmowego, a także ubrać garnitur i muszkę, aby pokazać swój ekskluzywny urok ciepłych mężczyzn w „yupijskim stylu”.

Yan Yikuan i Bulgari

    Niezależnie od tego, czy chodzi o ubrania z epoki czy nowoczesne, Yan Yikuan, który jest pełen wiatru i pełen blasku w Yushu, może to kontrolować. Tym razem Yan Yikuan wystąpił na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Szanghaju w eleganckim garniturze i czarnej muszce.
   Jako jeden z głównych twórców filmu otwierającego festiwal filmowy „Feng Fei Fang Fei” nosił czarny ceramiczny diamentowy pierścionek z serii Bvlgari B.zero1 i zegarek szkieletowy Bulgari Octo Finissimo na czerwonym dywanie. Są pełne arystokratyczne dzieci-fanki.

Chen Weiting i Chanel

     Uważa się, że „Zhang Dafoye” w „Old Nine Gates” wywarł na wszystkich duże wrażenie. Jako nowa generacja niszy filmowej i telewizyjnej Chen Weiting pojawił się na czerwonym dywanie z prostą białą koszulą i czarnym garniturem i suknią, przyciągając fanów. Wybuchy krzyku. Wydaje się, że bandaż umieszczony na jego twarzy w wyniku filmowania obrażeń stał się częścią jego mody, pokazując jego unikalny osobisty styl.
   Tylko w tym roku marki modowe Chanel i Chen Weiting zaczęły wspólnie tworzyć zegarki z serii J12, które interpretowały czyste piękno prostego i stylowego alternatywnego piękna w czarno-białym stylu. Tym razem nosił również jeden z białych zegarków J12, aby się pochwalić, z prostą i stylową sukienką na tle czerni i bieli, pokazując smak i konotację między stylem a stylem.

Liu Haoran i Omega

    Liu Haoran, który ma słoneczną twarz „Chłopca z sąsiedztwa”, również wziął udział w tym wydarzeniu filmowym, od pokazu odmian „Najsilniejszy człowiek” po „High Energy Youth Group” i „The Chinatown Investigation” we współpracy z Wang Baoqiangiem. Charakterystyczne dołeczki mięsa i odsłonięty uśmiech małego tygrysa zawsze mogą dać ludziom pełną pozytywną energię.
   Tym razem Liu Haoran uczestniczył w festiwalu na czerwonym dywanie w czystym i schludnym białym garniturze i czarnej kokardce. Noszenie zegarka Omega Speedmaster Moon Phase na nadgarstku jest nieco dojrzałe bez utraty atmosfery. Wyjaśnij ogólnie czysty i czysty kształt, dodając kolor do jego uroku.
Podsumowując: Międzynarodowy festiwal filmowy czasami przedstawia coś więcej niż tylko krótki przegląd wydarzeń, ale także trend w ubieraniu gwiazd i trendy w modzie, który sprawia, że ​​bez końca pamiętamy. Jako jedyny dodatek do męskich nadgarstków zegarek niewątpliwie dodaje chwały urokowi tych gwiazd i po raz kolejny poprawia styl, temperament i smak, stając się najlepszą osobą.