Moda Nie Jest Ekstrawagancka, A Wielkie Nazwiska Popychają Również Ludzi Do Oglądania

Prosty i zgrabny design zegarków jest fascynujący. Taki odważny projekt pełen mody i mody z pewnością sprawi, że wzrok wzrośnie do użytkownika! Jednak drogie ceny są często wygórowane: w porównaniu z wysokimi cenami szwajcarskich luksusowych marek zegarków lub niektórych luksusowych marek luksusowych zegarków w Japonii i Niemczech zegarki marek modowych wypuszczane w serii akcesoriów są znacznie bardziej dostępne i opłacalne. Ale nie zmniejsza to prostego i zdolnego uroku mody. Przezroczysta seria CK Glam
W porównaniu do wielu marek odzieżowych zaangażowanych w zegarki, CK jest jedną z niewielu, które naprawdę postępują właściwie: jego prosta konstrukcja i unikalny kształt pozwalają zobaczyć na pierwszy rzut oka, że ​​ten sam projekt CK nie jest mierną drogą. Tarcza przezroczystego zegarka z serii Glam pod mineralnym szkłem kryształowym jest całkowicie przezroczysta po lewej i prawej stronie, a środek jest penetrowany skórą cielęcą w tym samym kolorze, co pasek, tworząc wyjątkową wizualną percepcję paska w całej obudowie. Tarcza ma tylko czyste logo i proste wskazówki godzin i minut. Obecnie CK Glam jest dostępny w czerni i bieli w Chinach.
Czarny zegarek Lacoste Tokyo
Odważny kontrast kultowego znaku krokodyla i czysto białych dłoni, poliestrowa obudowa sprawia, że ​​ten zegarek jest łatwy w użyciu w sporcie. Projekt serii TOKYO inspirowany jest równowagą między prostotą a elegancją. Jak powiedział Christophe Pillet, główny projektant LACOSTE: „Ten projekt jest bardzo prosty i wszechstronny, odpowiedni na każdą okazję”. TOKYO jest dostępny w czystej czerni i czystej bieli.
Przezroczysta seria Tommy Hilfiger GlaM
Seria przezroczystych zegarków Tommy Hilfiger GlaM wygląda bardziej retro, ale jeśli przyjrzysz się uważnie, znajdziesz na tarczy wyjątkową płaskorzeźbę z logo TH. Cały zegarek jest wyświetlany w rzymskich skalach, czerwone, biało-niebieskie logo TOMMY jest wyświetlane w niskiej pozycji na godzinie 12, data jest wskazywana na godzinie 6, a jego wodoodporność wynosi 30 metrów. Wadą jest to, że ten zegarek jest nieco puszysty na miarę.
Zegarek Gucci iya
表 Ten zegarek wygląda bardzo cicho, więc jest odpowiedni do codziennego noszenia. Jednak Gucci jest w końcu Gucci, nie jest samotny i nadal używa dużego „G” na tarczy, aby ujawnić swój dowód tożsamości. Ten zegarek z kolekcji Gucci Timeless, zaprojektowany przez obecną dyrektor kreatywną Fridę Giannini, jest nowoczesny i elegancki. Ten zegarek jest datowany na godzinę 4 i jest wodoodporny do 30 metrów.
Trener Tyler Series
AchCoach jest bardzo młody w porównaniu z setkami lat uznanego luksusu: powstał dopiero w 1941 roku. Jednak słynie z wysokiej jakości wykonania. Zegarki turystyczne, począwszy od 1998 roku, są nowoczesne i proste. Tarcza nowego modelu w tym roku jest owalna, z kopertą i paskiem ze stali nierdzewnej. 24-godzinna skala jest wyświetlana na czarnej tarczy. Ramka jest wytłoczona logo COACH EST. 1941 i jest wodoodporna do 30 metrów. Można go znaleźć w sklepach wolnocłowych na lotnisku i nie tylko.
Męski zegarek Boss BlacK ze stali nierdzewnej
Hugo Boss Black jest najbardziej klasyczny i czysty. Nie gra sztuczek. Zakrzywiony stalowy prostokątny korpus zegarka jest zarówno mocny, jak i delikatny, z gładką tarczą, trójwymiarowymi cyframi rzymskimi i okienkiem daty. Jest wizualnie płaski. Jest wodoodporny do 30 metrów, a także z tej samej serii są okrągłe modele, niezależnie od tego, czy jest to pasek, czy pasek stalowy, można go dopasować do codziennej odzieży roboczej.
Wielofunkcyjny zegarek Gucci iya
Marki odzieżowe są łatwe do krytyki i mało profesjonalne, więc Gucci założył fabrykę zegarków w La Chaux-de-Fonds, rdzeniu szwajcarskiego przemysłu zegarków (są też znane marki, takie jak Patek Philippe i Audemars Piguet). Oprócz czystego szwajcarskiego kunsztu w projektowaniu zegarków Gucci można znaleźć klasyczne projekty logo Gucci, takie jak zielone, czerwone i zielone paski, GG lub końskie bity. Ten czarny wielofunkcyjny zegarek ze stali nierdzewnej nie jest wyjątkiem: jego druga ręka jest zielona, ​​trzy ręce funkcyjne są czerwone, a cała tarcza ma duże „G”.
Boss Czarny wielofunkcyjny zegarek sportowy
Pomarańczowa etykieta, zielona etykieta, czarna etykieta, Hugo Boss ma wiele sub-marek, co sprawia, że ​​ludzie są zaskoczeni. Mówiąc najprościej, BOSS Black jest najmodniejszy. To samo dotyczy zegarka BOSSBlack: niezależnie od stylu i funkcji, dotrzymuje kroku trendowi i dopasowuje się do ubrania, aby osiągnąć najlepsze rezultaty. Ten zegarek jest szczególnie fajny, z czarnym korpusem i czernią z różnych materiałów: czarna obudowa z warstwą IP jest wyposażona w czarny silikonowy pasek, a logo BOSS to również czarne, nisko tonujące logo o godzinie 3. Ten zegarek jest pełen męskości, a jego funkcja jest bardzo sportowa: wewnątrz tarczy znajduje się wielofunkcyjny wyświetlacz z 3 małymi ramkami o różnych rozmiarach i wodoodpornym 10ATM (to znaczy 100 metrów).
Dior Chiffre Rouge A05 nowy stoper z certyfikatem chronometru
Zegarki męskie Diora są bardzo wyjątkowe. Kształt nadal pochodzi z okresu Hedi Slimane. Hedi lubi czarno-biało-czerwony, ale również preferuje design Bauhaus, więc czerwony pojawia się na każdym zegarku, a seria zegarków asymetrycznych Chiffre Rouge Projekt pochodzi z budynku Bauhaus. Ten A05 jest najlepszy w tej serii, jego materiał jest wyjątkowy i ma matową teksturę. . A05 ma funkcję automatycznego stopera i 42-godzinny magazyn energii, i został certyfikowany przez Obserwatorium C.O.S.C. Patrząc wstecz na obudowę, widać jaskrawoczerwoną, co nie tylko sprawia, że ​​czujesz talent Hedi.
Automatyczny wielofunkcyjny chronograf Salvatore Ferragamo F-80
Urodzony w Bonito we Włoszech w 1898 roku, stworzył imperium mody Ferragamo. W 80. rocznicę założenia firmy Salvatore Ferragamo uroczyście ogłosił oficjalne wejście na rynek zegarków, uruchomił serię zegarków Salvatore Ferragamo Timepieces, projekt i produkcja pochodzą od ekspertów branżowych: słynny włoski projektant Giorgio Galli jest odpowiedzialny za projekt, a firma w Mediolanie jest dobra w Zegarki i projekty biżuterii są znane. Zegarki Salvatore Ferragamo są produkowane w Szwajcarii, zachowując doskonałość szwajcarskich zegarków, łącząc jednocześnie niezrównany włoski design i kreatywność.