Męski Zegarek Meitu Pioneer Speed ​​z Trzema Pinami

Mido poświęca stylowemu ojcu, aby polecił nowy trzypinowy męski zegarek męski z serii MULTIFORT Gent Pioneer. Seria Pioneer wprowadziła na rynek nowy projekt płyty czołowej specjalnie dla modnego ojca, który lubi dynamiczny wygląd. Jest kontynuacją popularnego wzornictwa przemysłowego i stylu spawania metalu w latach 30. Nowa konstrukcja wykorzystuje nowy metalowy szeroki pierścień, aby wyrazić prędkość i stworzyć więcej Męski zegarek o silnej i zdecydowanej osobowości, wprowadzający nową technologiczną nowoczesność do serii Multifort Pioneer. Warstwowa twarz ułożona w stos ukazuje dynamikę i prawość męskiego czasomierza, a wykute linie wyrażają delikatność i delikatność dżentelmena. Styl z poczuciem spokoju najlepiej nadaje się na dzień ojca jako stylowy męski tata. Poświęcenie, młodzieńcze poczucie mody jest najsmaczniejsze!

  Lan Kaiyu, wiceprezes MIDO Brands, powiedział: „Sposób dbania o pracę i życie rodzinne jest obecnie najważniejszym problemem dla ojców. Niezbędny jest praktyczny i powściągliwy zegarek mechaniczny. W 2011 r. Seria Multifort Pioneer wypuściła na rynek nową tarczę. Design, połączenie spawania metalu i usprawnionej estetyki, aby stworzyć bardziej męski spersonalizowany zegarek. Młody i dynamiczny design nadaje serii Pioneer nowe życie, zachowując tożsamość serii, podkreślając poczucie designu w szczegółach. Tegoroczne przyciągające wzrok modele są w 100% przyciągające wzrok ”.
Męski zegarek Multifort Gent Pioneer
  Męski zegarek Multifort Gent Pioneer został ponownie wprowadzony na rynek z nowym wyglądem tarczy, a styl kucia metalu i stali z serii Multifort Pioneer został zmieniony. Konfiguracja tarczy przypomina geometryczne koło, z delikatnymi metalowymi kółkami i delikatnymi włosami Zimna faktura kształtuje dynamikę zegarka i dominuje w jego zegarku, wprowadzając nową technologiczną nowoczesność do serii Multifort Pioneer. Patrząc z boku tarczy, z trójwymiarowym stosem tarczy, prostota ma delikatne warstwowanie, dzięki czemu tarcza wygląda bardziej szczegółowo i grubo, co wstrzykuje męską budzącą grozę i dynamiczną atmosferę w spójny metalowy styl serii Multifort Pioneer. Płyta czołowa jest wyposażona w wyświetlacz daty i dnia. Zewnętrzne koło płyty czołowej ma skalę 60-minutową. Cyfry arabskie na wewnętrznym kółku wskazują godzinę o godzinie 12, a dzięki fluorescencyjnej farbie Super-LumiNova tata wygodnie odczytuje godzinę bez względu na dzień i noc. Zegarek wyposażony jest w wodoodporne, szafirowe lustro o długości 100 m oraz przezroczyste etui z ozdobnym mechanizmem, który wygląda prosto, tarcza z czarną tarczą z metalowymi paskami z hartowanego szkła i czarny skórzany pasek z wytłoczonym krokodylem są pełne obecności, zarówno dynamiczne, jak i ciche. Projekt zegarka jest najbardziej odpowiedni dla stylowego ojca jako prezent na Dzień Ojca.

Męski zegarek Multifort Gent Pioneer
Cal Cal ETA2836-2 automatyczny ruch nawijania, 25 kamieni, częstotliwość wibracji 28 800 razy na godzinę, urządzenie antywibracyjne INCABLOC i NIVACOURBE, sprężyna główna NIVAFLEX NO i drobny ruch dekoracyjny, 38 godzin rezerwy mocy
Obudowa ze stali nierdzewnej 316L, średnica 42 mm, wodoodporny do 100 metrów
Wybierz Biała lub czarna tarcza ze wskazaniem dnia o godzinie 3
Dłonie Polerowane diamentem wskazówki, jasne linie Super-LumiNova, łatwiejsze do zidentyfikowania w ciemności
Pasek Czarny pasek ze skóry cielęcej z wytłoczonym aligatorem lub metalowy pasek ze stali nierdzewnej,
Ze składanym zapięciem ze stali nierdzewnej