Louis Vuitton Wprowadza Nowy Zegarek Tambour New Wave

Louis Vuitton czerpie inspirację z najnowszej kolekcji artykułów skórzanych i wprowadza na rynek nowy zegarek TambourNewWave. „V” w „Vuitton” to nie tylko prosty symbol, ale także symbolizuje młodą i energiczną grupę, do której należy użytkownik.

   Wyzwaniem, przed którym stanął producent tarcz w warsztacie Louis Vuitton LaFabriqueduTemps, było odtworzenie wizualnej miękkości skóry na ogólnie płaskiej powierzchni. Rzemieślnicy polegają na swojej wiedzy, aby osiągnąć pożądany efekt dzięki specjalnym uszczelkom. „V” nadaje zegarkowi osobowość, a także sprawia, że ​​logo „Vuitton” staje się w centrum uwagi.

   Wykwintna tarcza z wypolerowanymi znacznikami godzin, minutowy okrąg z kołnierzem ozdobiony jest kultowymi kwiatami Monogram, a mała sekundnikowa wskazówka o godzinie 6 tańczy niekończący się taniec Miaoman.

   Nowy zegarek wykorzystuje innowacyjny opatentowany system wymiany paska Louisa Vuittona, od błyszczącej po niską tonację, od sportowej gumy po cenną skórę krokodyla, użytkownik może ją dostosować. Biały skórzany pasek „Rainbow Edition” wykorzystuje technologię sitodruku do prezentacji kolorowych odcieni, które są symbolem ducha serii NewWave.

   Zegarki Louis Vuitton TamburNewWave są dostępne w trzech różnych rozmiarach: 28 mm, 34 mm i 39,5 mm. Model 34 mm ma również wersję z występami i diamentami, a model 39,5 mm ma funkcję chronografu. W stale zmieniającym się świecie zegarki TamborNewWave stały się idealnym towarzyszem codziennego życia dzięki różnorodności i możliwościom dostosowania, a także ukształtowały przyszłość nowej generacji „V”. (Zdjęcie / tekst do obejrzenia w domu Xu Chaoyang)