Longines International Equestrian Federation Mistrzostwa Europy: Znakomita Wydajność

Mistrzostwa Europy Longines FEI 2017 odbędą się w Göteborgu w Szwecji w dniach 21–27 sierpnia, a impreza odbędzie się na stadionie Ullevi i stadionu Heden. Arena) i Slottsskogen City Park. Po raz pierwszy Longines uczestniczył jako tytułowy partner, oficjalny sędzia mierzący czas i wyznaczony zegarek w tym ekscytującym siedmiodniowym wydarzeniu, które gromadzi ponad 300 najlepszych europejskich dżokejów. Longines z dumą prezentuje eleganckie zegarki zwycięskim jeźdźcom we wszystkich czterech podpunktach, w tym w wyścigach na przeszkodach polowych, ujeżdżeniu, przejażdżkach powozem i strojach dla osób niepełnosprawnych.

   Podczas ostatniej dzisiejszej imprezy Mistrzostw Europy Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej, Peder Fredricson Indywidualny w przeszkodach dla pieszych wyróżniał się, jeżdżąc na „H & amp; M All In”, a drugie i drugie miejsce to Harrie Smolders i Mount ” „Don VHP Z” i Cian O’Connor oraz koń „Good Luck”. Na polu z przeszkodami polowymi w piątek, 25 sierpnia, reprezentanci Irlandii Shane Sweetnam, Bertram Allen, Denis Lynch i Clan O’Connor wygrali Mistrzostwa Europy.

   Zawody konne to najbardziej widowiskowy i kompaktowy element zawodów jeździeckich, podzielony na trzy dni mistrzostw: ujeżdżenie, maraton i tor przeszkód. Po poprzednich wydarzeniach holenderska drużyna była odważna, a oprócz wygrania mistrzostw w Wagon Athletics Team, indywidualne wydarzenie wygrał także holenderski przedstawiciel Ijsbrand Chardon. Wszystkim zwycięzcom zaprezentowano elegancki i elegancki Longines. Wreszcie są ujeżdżenia i stroje dla osób niepełnosprawnych. Przedstawiciele marki zaprezentowali wspaniałe i eleganckie zegarki Longines zwycięskim indywidualnym dżokejom i dwóm drużynom narodowym w uznaniu ich wybitnych osiągnięć w tym najbardziej eleganckim sporcie.

   Wcześniej dzisiaj Longines i Międzynarodowa Federacja Jeździecka ogłosiły, że szwajcarska marka zegarków Longines będzie tytułowym partnerem serii skoków Longines Nations Cup ™, która obecnie nosi nazwę serii skoków Longines Nations Cup ™. . Longines jest głównym partnerem FIFA od 2013 roku i przedłuży globalne partnerstwo z tą prestiżową instytucją. Zgodnie z tą umową Longines będzie nadal pełnił rolę Longines FEI World Cup ™ Jumping Western League i Longines FEI World Cup Obstacle Finals. Finał skoków Longines FEI World Cup ™). Ta marka z klepsydrą w kształcie latającego skrzydła będzie również nadal służyć jako oficjalny chronometrażysta i wyznaczony zegarek światowych zawodów jeździeckich FEI oraz oficjalny mierzący czas FEI World Equestrian Games ™.

   Podczas „Mistrzostw Europy Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej Longines” Longines ma zaszczyt wybrać wyznaczony zegarek z kolekcji Longines Conquest. Ten stalowy chronograf ma średnicę 41 mm i jest wyposażony w czarną tarczę z dokładnością do jednej setnej sekundy.