Łącząc Projektowanie Łuku I Doskonałe Umiejętności Zegarmistrzowskie, Tworząc Najwyższy Kunszt Zegarków: Nowy Zegarek Wieczny Kalendarz Gouverneur Firmy Piaget

Seria Piaget Gouverneur łączy dwa połączone ze sobą kształty koła i owalu, które są genialnie zrównoważone, aby idealnie prezentować historyczną tradycję projektowania artystycznego. Kolekcja Gouverneur jest dziełem rzemiosła i historii Piaget i jest częścią kolekcji zegarków BlackTie. Seria Gouverneur ma wiele niezwykłych urządzeń ruchowych. Wykonanie i konstrukcja uzupełniają się. Seria obejmuje trzy modele ruchów automatycznych automatycznych, chronografów i tourbillon, z których każdy jest dostępny w kolorze różowego złota lub białego złota z brylantami. Teraz dostępny jest nowy zegarek z wiecznym kalendarzem. , Dodawanie nowych członków do serii ze złożonymi funkcjami.

Matt Damon zdobył 73. nagrodę Złotego Globu dla najlepszego aktora w kategorii komedii muzycznej, nosząc zegarek Piaget Gouverneur.

Zrównoważyć piękno i modelowanie strukturalne
   Słynna seria BlackTie Piaget, obudowa jest wyjątkowa, elegancka i wyjątkowa, w tym Emperador, EmperadorCoussin i Gouverneur. Każda kolekcja BlackTie jest starannie ozdobiona kopertą, mechanizmem i tarczą. Te genialne zegarki są wytwarzane przez Piaget i obejmują produkcję koperty oprócz mechanizmu. Seria zegarków BlackTie nie tylko pokazuje mechaniczny ruch Piageta, ale także zawiera nowe złożone funkcje opracowywane przez niego każdego roku, pokazując, że każdy zegarek jest inny.

   Kolekcja Gouverneur jest dostępna w czterech różnych modelach, wszystkie wyposażone w ruchy wykonane przez Piaget, w tym dwa ultracienkie ruchy, które pokazują esencję marki. Automatyczny zegarek z kalendarzem Gouverneur jest wyposażony w własny mechanizm 800P Piaget, zegarek z chronografem Gouverneur jest wyposażony w mechanizm 882P; wieczny zegarek z kalendarza Gouverneur jest wyposażony w własny, samonakręcający się mechanizm wiecznego kalendarza 855P, a zegarek Gouverneur tourbillon jest wyposażony w mechanizm 642P. Za projektowanie, rozwój i produkcję powyższych ruchów odpowiada Piaget.
Gouverneur Perpetual Calendar Watch
  Zegarek Gouverneur Perpetual Calendar z kopertą o średnicy 43 mm ma owalny okrąg i owalny okrąg Trzy różne panele projektowe są połączone na jednej powierzchni, tworząc wyjątkową estetyczną strukturę. Najbardziej zewnętrzna warstwa ma delikatne i delikatne trójwymiarowe linie. Środek jest rzeźbiony ręcznie. Każda komórka reprezentuje 1 minutę. Wewnętrzne koło ma wycięte 12 komórek. Każda komórka ma godzinę. Złote linie są używane przez 12 godzin. Standardowo, z eleganckimi dłońmi delfinów, wyposażonymi w ultra cienki mechanizm wiecznego kalendarza Piaget 855P, dwa modele z różowego złota i białego złota z podwójnymi rzędami diamentowych pierścieni.

   Zegarek wieczny z kalendarza Gouverneur, 43 mm, koperta z 18-karatowego różowego złota, wyposażony w ultra cienki samozwijający się wieczny kalendarz mechaniczny Piaget 855P, średnica mechaniczna 28,4 mm, grubość 5,6 mm, rezerwa mocy około 80 godzin 21 600 razy na godzinę / 3 Hz, 38 ruchów kamieni, wskazanie godziny i minuty, druga strefa czasowa o godzinie 8 oraz wskazanie dnia i nocy, małe sekundy o godzinie 4, miesiąc i rok przestępny o godzinie 12, godzina 9 Wskaźnik położenia dnia, wskaźnik daty na godzinie 3, pasek ze skóry krokodyla, składane zapięcie, model G0A40018.
   Wieczny kalendarz prawidłowo wyświetla nieregularny kalendarz gregoriański na tarczy zegarka za pomocą mechanicznego mechanizmu zębatego. Wieczny kalendarz jest nie tylko jednym z najbardziej skomplikowanych kunsztów w technologii zegarmistrzowskiej, ale także najczęściej stosowanym mechanizmem mechanicznym wszystkich procesów zegarmistrzowskich. Samozwijający się mechanizm wiecznego kalendarza Piaget 855P ma grubość 5,6 mm, z małymi sekundami wyświetlanymi odpowiednio o godzinie 4, minutami, rokiem przestępnym odpowiednio o godzinie 12 oraz o godzinie 9 i 3 Funkcja wyświetlania tygodnia i daty wstecz, oprócz charakterystycznej struktury cofania tygodnia i daty, ruch Piaget 855P różni się od innych ruchów kalendarza wiecznego tym, że dwie ręce i dwa miejsca są ustawione na godzinie 8 Pętla igły.
   Wieczny zegarek Gouverneur jest wydrążony, co pozwala kolekcjonerom cieszyć się idealną dekoracją ruchu, a szyny i mosty polerowane łuskami ryb są również fazowane na krawędziach ich konturów. Inne wypolerowane tekstury, takie jak zmarszczki Genewy i niebieskie stalowe śruby, to główne elementy dekoracyjne mechanizmu Piaget, a automatyczny rotor tego mechanizmu jest również wygrawerowany królewską marką Piaget. Wszystkie ozdobne detale i efekty polerowania tego złożonego mechanizmu zegarka na najwyższym poziomie, a także każdy etap montażu zegarka, są wykonywane przez hrabiego w warsztacie zegarków LaCôte-aux-Fées. Skomplikowana techniczna wyjątkowość wieczystego kalendarza Piaget Gouverneur to nie tylko pierwszy wybór dla gustu eleganckich ludzi, ale także klasyczny przedstawiciel godny starannej zabawy i kolekcji.

   Gouverneur Perpetual Calendar zegarek z diamentami, 43 mm, 18-karatowe białe złoto, zestaw 128 okrągłych diamentów mm, rezerwa mocy około 80 godzin, częstotliwość ruchu 21 600 razy / 3 Hz na godzinę, kamień klejnotu ruchu 38 kamień, wskazanie godziny i minuty, druga strefa czasowa o godzinie 8 oraz wskazanie dnia i nocy, wskazanie małych sekund o godzinie 4, Wskazanie miesiąca i roku przestępnego o godzinie 12, wskazanie dnia o godzinie 9, wskazanie daty o godzinie 3, pasek ze skóry aligatora, składane zapięcie, model G0A40019.
   Subtelnie zaprojektowana obudowa jest znakiem rozpoznawczym całej kolekcji Gouverneur: wersja z białego złota jest połączona z skórzanym paskiem z czarną podszewką, a wersja z różowego złota jest wyłożona brązem. Skrupulatne detale, idealnie dobrany ruch i obudowa, a także mechaniczne urządzenie i stylistyka odzwierciedlają niezwykłe osiągnięcia zegarmistrzów Piaget. Fabryka zegarmistrzów Piaget oferuje niekończące się kunszt, tworząc własny ruch i pełny zestaw zewnętrznych elementów zegarka, co jest nieocenione w unikalnej dziedzinie drobnego zegarmistrzostwa.