Idealny Zegarek Meidu, Seria Sterników Zróżnicowana Interpretacja Bohaterów

Tysiąc ludzi ma tysiąc Hamleta w oczach. Ciągłe dążenie do piękna inspiracji narysowało dwa wyraźne obrazy bohaterów: idealną serię męskich zegarków zrodzonych z wielkości rzymskiego Koloseum Wielofunkcyjny chronograf z serii sternika, odziedziczony po wolnej duszy mostu Sydney Harbour, rozmawia i śmieje się, lekko podnosząc ciężary. Chociaż ich style są bardzo różne, a ich postawy są różne, zawsze pojawia się subtelne milczące zrozumienie, kiedy podnoszą ręce – stoją na szczycie fali, wszystkie są kamieniami milowymi chwili lub miejsca, wyznaczającymi wizję i śmiałość epoki, Wiodący duch czasów.
Idealny męski zegarek
  Jak opisujesz Koloseum? Jest to wielkie arcydzieło ludzkiej architektury dwa tysiące lat temu. Zostało zbudowane przez dziesiątki tysięcy starożytnych rzymskich jeńców w ciągu ośmiu lat. Może pomieścić od 50 000 do 80 000 ludzi, aby oglądać gladiatora walczącego z siłą i szybkością bestii. Wielkie święto trwa 100 dni i nocy … wszelkiego rodzaju legendy pozwalają rzymskiej arenie przejść przez ponad 2000 lat perypetie i stanąć w ciszy w tętniącym życiem Rzymie. Płaska asfaltowa droga niesie ciągły ruch pojazdów z nóg. Jednak na wietrze, mrozie, śniegu i deszczu czas był gładki i cichy, prawie trzeba powiedzieć, że jest to duża postać ukryta w mieście, ale przenikająca każdy kamienny filar, każdy zakrzywiony arkadowy, każdy zakątek ciała. Majestatyczny duch sprawi, że przestaniesz mówić i powiesz, czy to duży człowiek, czy królestwo nie jest wystarczająco szerokie – to bohater! Bez względu na upływ czasu nie może zniszczyć heroicznego charakteru.
  Męski zegarek z serii Perfect Mido przyjmuje złoty design, który reprezentuje złoty kolor chwały i równoważy chłód i dominację stali nierdzewnej, podobnie jak heroiczny charakter rzymskiego Koloseum, jest to gruba, zdeponowana w czasie atmosfera. Nie ma rozgłosu, nie jest dumny, spokojnie żyje po swojej stronie świata, spokojnie, ale ma swój majestat. Falisty i uporządkowany projekt pudełka na tarczy naśladuje schodkową konstrukcję rzymskiej areny, jednocześnie zmniejszając krawędź ramki i rozszerzając widoczną przestrzeń tarczy. Ten ruch zegarka jest również certyfikowany przez Obserwatorium, aby dążyć do dokładnego czasu podróży; łeb śruby i dolna pokrywa sprawiają, że wodoodporna głębokość osiąga 100 metrów. Pokrowiec ma przezroczystą konstrukcję, a ruch ozdobiony niebieskimi śrubami można zobaczyć na pierwszy rzut oka. Nie przeszkadza to w ujawnieniu wszystkiego każdemu. Ze względu na klasykę można rzucić tylko czas.
Wielofunkcyjny chronograf Helmsman: Lifting Light
  W 1932 roku Sydney Harbour Bridge przypominał Changhong, wznosząc się z Ling Hai, przekraczając Jackson Harbour w Australii i stając się wizytówką Sydney. Od ukończenia pierwszego rysunku projektowego w 1857 r. Do ukończenia w 1932 r. Ten wspaniały most, znany jako „pierwszy na świecie most łukowy z jednym otworem”, spędził prawie sto lat na polerowaniu. Zużył 52 800 ton stali, 5 milionów nitów i 95 000 metrów sześciennych cementu W warunkach lat 30. XX wieku rozciągał się nad morzem do długości 1149 metrów i wysokości 58,5 metra (wysokość mostu od powierzchni morza) ), Amazing. Ale ludzie w Sydney nazywają ten wspaniały budynek „wieszakiem z tkaniny”. Dopóki zdadzą badanie fizykalne, turyści mogą wspinać się na ten duży „wieszak z tkaniny” i wspinać się na górę, aby otrzymać pamiątkowe zdjęcie i certyfikat. To kolejne spojrzenie na bohatera: jest bardzo przystojny, wciąż żyje i łatwo. Ten zegarek z serii sternika od Mido jest ozdobiony różowym złotem, a miękki różany kolor rozświetla cały zegarek, transmitując odpowiednią temperaturę; a czarny gumowy pasek jest ciepły i trwały, podobnie jak „wieszak z tkaniny” „Zasadniczo wykazuje przyjazny smak. Ale średnica tarczy 44 mm, trzy wielofunkcyjne tarcze chronografu, uroczysty ton pokryty czarną powłoką PVD ze stali nierdzewnej i wodoodporna głębokość 100 metrów – wszystko to podkreśla styl lidera i bohaterstwo serii sterników.
  Seria sterników wykorzystuje automatyczny mechanizm chronografu Mido 1320, ozdobiony niebieskimi śrubami i okrągłymi gumami, oscylujący ciężar jest wygrawerowany falą Genewy i logo Mido i ma rezerwę mocy 48 godzin. Wskaźnik jest biały Super-LumiNova® i może dobrze czytać nawet w nocy. Korona w kształcie spirali może skutecznie uszczelniać i dostosowywać się do różnych potrzeb środowiskowych.