Elegancki Styl W Starry Sky Jaeger Randki I Kobiety Zegarek Damski Krótki Komentarz

Elegancja jest rodzajem harmonii podobnej do piękna, tyle że piękno jest darem z nieba, a elegancja jest produktem sztuki. Elegancja powstaje z kultywowania kultury, a także rozwija się z kultywowania kultury. Czas jest nagromadzeniem drobiazgów w życiu, a upływ czasu przynosi ludziom bogate i obfite opady. Chwyć każdy kawałek życia i stale wprowadzaj innowacje i eksploruj nieznane obszary. Dokładny czas nagrywania to ciągłe dążenie do przemysłu zegarmistrzowskiego Jaeger-LeCoultre doskonale łączy eleganckie elementy i rygorystyczne techniki zegarmistrzowskie, aby stworzyć pięknie ukształtowane, modne i eleganckie wysokiej jakości produkty dla pań o eleganckim smaku i fantazyjnych kolorach Bardzo praktyczne zegarki. A jednym z nich jest ten damski zegarek w kolorze różowego złota Jaeger-LeCoultre Night & amp; Day. (Model: 3442450)

Koncepcja „randki” na zegarku
    Jako szwajcarski wynalazca drobnego zegarmistrzostwa, Jaeger-LeCoultre jest dobry w łączeniu wyjątkowego kunsztu i precyzyjnej technologii pomiaru czasu. Randki, romantyczne słowo, mogą uczynić kobietę pełną marzeń. Serie randkowe Jaeger-LeCoultre są jak zobowiązanie kobiety do czasu: jak gracz Simultaneous Light, chwytający każdą chwilę z entuzjazmem; z czarującą pewnością siebie i spokojem, któremu towarzyszy codzienność. Idealna interpretacja słowa randki.

   Klub miesięczny Jaeger-LeCoultre 3442450
   Damski zegarek Rendez-Vous Night & amp; Day w kolorze różowego złota ma ciemnoszary design, podkreślający kobiecy styl, a delikatne ozdoby z biżuterii podkreślają wyjątkową elegancję i pewność siebie dojrzałego uroku.

   Wyświetlacz wybierania
    Koperta z różowego złota jest pięknie ozdobiona ręcznie poetycką granatowo-szarą, radialnie szczotkowaną tarczą z cyframi arabskimi 34 mm. Okrągły kształt pokazuje najczystszy styl Art Deco. Cyfrowe chwile ozdobione wspaniałą tarczą z masy perłowej łączą kunszt i innowację marki.

    Wyświetlacz wybierania
    Ciemnoszara bransoletka i szczotkowany wzór sunburst uzupełniają ciepłe różowe złoto.

   Uważaj na stronę
Zestaw ramek z 30 diamentami, luksusowy i elegancki
   Mówi się, że każda dama ma nadzieję, że dostanie jasną i zdecydowaną miłość jak diament. Więc lubią diamenty. Proces z ćwiekami diamentowymi dodaje ekstrawagancji i bogactwa temu zegarkowi. Ramka jest wyposażona w 30 diamentów o szlifie brylantowym. Delikatny design interpretuje delikatne piękno damskich zegarków Jaeger-LeCoultre. Ta sprytna kombinacja ma urokliwy urok.

Obejrzyj wyświetlacz boczny
Wyróżniony wyświetlacz dzień / noc

    Motywy giloszowe wykonane ręcznie przy użyciu najczystszych tradycji zegarmistrzowskich i zawierające wyświetlacze dzień / noc. Na eleganckim, okrągłym, warstwowym wyświetlaczu dzień / noc o godzinie 6, gwiaździste niebo służy jako tło, a słońce i księżyc pojawiają się na przemian, ukazując poetyckie piękno.

Wyświetlanie dnia / nocy
    Jest wyposażony w mechanizm mechaniczny Jaeger-LeCoultre 898 A. Ruch składa się z 204 części, o częstotliwości drgań 28800 na godzinę i grubości około 3,30 mm. Może zapewnić rezerwę mocy 40 godzin. Czas podróży i żywotność baterii są doskonałe. Dzięki technologii cofania, dzięki szafirowej obudowie zegarka z tyłu, jego rotor i szczegóły ruchu można zobaczyć na pierwszy rzut oka.

Wyświetlacz z tyłu obudowy

Wyświetlacz paska
    Pasek wykonany jest z ciemnoszarej skóry, a sama szarość ma piękne cechy łagodności, elegancji, zwyczajności i skromności. Połączenie szarych elementów i różowego złota nadaje warstwę elegancji. Podwójnie składana klamra 14 mm sprawia, że ​​noszenie jest łatwiejsze i niełatwe. Różowo-złota klamra z wygrawerowanym logo Jaeger-LeCoultre podkreśla eleganckie elementy marki.

Obejrzyj wyświetlacz

 Podsumowując: „Gwiaździste niebo” jako tło, słońce i księżyc występują naprzemiennie na tej samej tarczy, co daje silne poczucie świeżości. Dodając urokowi zegarek, ciemnoszare i różowe złoto uzupełniają się, ukazując elegancję i luksus. Dla tych, którzy lubią elegancję i nowości, mogą rozważyć uruchomienie tego eleganckiego zegarka.