Dynamic Vitality Breitling Mechanical Chronograph 41mm Limited Watch Krótki Komentarz

„Breitling Czas w powietrzu, na ziemi, pod wodą, dlaczego nie na twoim nadgarstku?” Doskonałe i bogate funkcje, nieustraszony lecący do morza i chętny do towarzyszenia ci, aby cieszyć się cudownym i nieskrępowanym życiem. Dzisiaj, pół wieku później, Breitling po raz kolejny potwierdza to potężne oświadczenie dzięki nowemu zegarkowi o niezwykłych osiągach: chwile Breitling, sytuacja na twoim nadgarstku, rejestrują niezwykłe fragmenty twojego życia. Dziś Watch House przedstawia zegarek Breitling Chronomat 41 z limitowanej edycji (model referencyjny: AB014112 / BB47).

   Jako sztandarowy model Breitling, mechaniczny zegarek Breitling stał się modelem w dziedzinie mechanicznego chronografu o wyjątkowym i klasycznym designie i postawie doskonałości.

Średnica koperty 41 mm, wykonana ze stali nierdzewnej
   Obudowa o średnicy 41 mm ma gładkie linie, a ogólny efekt jest nie tylko zgodny z obecnym trendem dużych średnic stołu, ale także pasuje do większości męskich nadgarstków. Polerowana obudowa ze stali nierdzewnej i onyksowa czarna tarcza kwitną olśniewającym metalicznym połyskiem. .

Dwukierunkowa ramka zapadkowa z szafirowym kryształem
   Zegarek jest wyposażony w dwukierunkową zapadkową ramkę ze stali nierdzewnej, a pod nieruchomą ramką dwustronne szkło szafirowe z powłoką antyrefleksyjną jest przezroczyste i przezroczyste, a pod światłem świeci na niebiesko.

Korona wkręcana w cebulę
   Korona cebulowa ze stali nierdzewnej nadaje temu modelowi szczególny temperament. Wykwintny most chroni koronę. Wkręcana korona dodatkowo poprawia nadgarstek. Wodoodporne działanie zegarka. Górne i dolne końce zegarka to przycisk rozpoczęcia / pauzy chronografu tego zegarka i przycisk zerowania tego zegarka.

Z nylonowym paskiem
   Zegarek jest wyposażony w czarny nylonowy pasek. Pasek jest wygodny w noszeniu. Wytrzymały i oddychający nylonowy pasek zapewnia wygodne noszenie, niezależnie od tego, czy jest to sport, czy aktywność na świeżym powietrzu, i znacznie poprawia sportowe właściwości zegarka.

Grubość obudowy około 15,4 mm
   Grubość koperty tego zegarka wynosi około 15,4 milimetra. Koperta ze stali nierdzewnej została starannie wypolerowana i ułożona warstwami, co znacznie osłabia wizualną grubość zegarka. Konstrukcja wkrętu blokującego z boku ramki dodaje się do tego zegarka. Trochę twardy temperament przemysłowy.

Występy występów naturalnie przylegają do nadgarstka
   Uchwyty zintegrowane z etui są wygięte do tyłu, tworząc naturalny i elegancki łuk. Łącząc etui i pasek, odgrywa również sprytną rolę w regulacji proporcji etui i zapewnia wygodne noszenie.

Zapięcie składane ze stali nierdzewnej
   Zegarek jest wyposażony w składane zapięcie ze stali nierdzewnej. Zapięcie jest precyzyjnie wykonane. Grawerowane logo marki i nazwa na zapięciu podkreślają tożsamość marki zegarka.

Puste fluorescencyjne dłonie w kształcie miecza, czerwone wskazówki
   Dwie wydrążone dłonie w kształcie miecza wykazują wyraźne wskazania, emanujące silną męskością. Czerwona wskazówka sekundowa dodaje odrobinę witalności do tarczy. Ogon drugiej ręki jest obciążony klasycznym logo „B” Breitlinga i ozdobą kotwicy. Środek wskaźnika jest wypełniony materiałem fluorescencyjnym, aby zapewnić jego czytelny odczyt w ciemnym otoczeniu.

Gromadzi się 30 minut
   Tarcza chronografu i mała tarcza sekundowa są wytłoczone na onyksowej czarnej tarczy, która jest zarówno warstwowa, jak i harmonijna. Pozycja 9 na tarczy to małe sekundy tego zegarka, a godzina 6 i 3 godzina to 12 godzin. I wyświetlenie skumulowanego czasu 30 minut.

Okno wyświetlania daty o 4:30
   Tarcza jest wyposażona w okienko z datą o godzinie 4.30. Wygląd okna jest bardzo piękny, biały tekst na czarnym tle jest zgodny ze stylem zegarka. Dokładna skala sprawia, że ​​zegarek jest dokładny do 1/4 sekundy. Wewnętrzna ramka jest również oznaczona skalą tachymetru. Cała tarcza jest bogata w warstwy i nie jest skomplikowana.

Zegarek jest wyposażony w automatyczny mechanizm mechaniczny Breitling 01
   Wodoodporność głębokości tego zegarka wynosi 300 m. Dzięki szafirowemu kryształowi na spodzie zegarka możesz docenić wykwintną i skomplikowaną technologię mechanicznego ruchu. Ten zegarek jest wyposażony w mechanizm Breitling 01 (ruch wyprodukowany przez siebie), który zawiera 47 klejnotów. Częstotliwość tego mechanizmu wynosi 28 800 razy na godzinę, co może zapewnić rezerwę mocy nie mniejszą niż 70 godzin.

Podsumowując: świat tysięcy, życie skoków, świat rzeczy. Jesteśmy w tym, ale nie chcemy być przeciętni i zwyczajni, chcemy nieustannie stawiać czoła nieznanemu, przekraczać granice siebie, chcieć być pełni pasji i żyć życiem. Nowy Breitling Chronomat 41 łączy unikalne „nadwozie” ze wspaniałym „silnikiem”. Eleganckie, precyzyjne i doskonałe wykonanie. Dodaj doskonałości do swojego wspaniałego życia dzięki doskonałej wydajności.