30 Kunlun Zegarki Golden Tube

W 55. rocznicę założenia marki Kunlun wybrał trzy współczesne kolekcje muzealne do odtworzenia i reinterpretacji życiodajnego; oprócz udowodnienia dziedzictwa marki w zakresie projektowania zegarków i zegarków oraz współczesnego Oprócz innowacyjnej i doskonałej technologii, po raz kolejny pokazał klasyczną reprodukcję nieśmiertelnej legendy, przywołując dobrą zabawę trwającą prawie pół wieku.

    Od założenia marki Kunlun w 1955 r. René Bannwar wyznaczył sobie ambicje i obiecał, że będzie pionierem technicznego przywództwa w branży zegarmistrzowskiej. Ta decyzja pozwoliła mu również na opracowanie i stworzenie wielu niesamowitych reprezentatywnych dzieł w przyszłości; (Seria liter rzymskich), Puchar Admirała (seria Admiral), Złoty Most (seria złoty most) z ekstremalnymi osiągami rzemieślniczymi i tak dalej. Kunlun nie zdecydował się całkowicie wyrazić nieskończonego kreatywnego ducha swojej marki za pomocą modeli męskich, ale zinterpretował idealną interpretację poprzez kilka modelek, które zostały dodane później. W 2010 roku, z okazji tej rzadkiej rocznicy marki, uruchomiono kolekcję kolekcji muzealnych w limitowanej edycji – zestaw skarbów, który pozwala światowi ponownie dotknąć oślepiającego światła, powracając i odtwarzając jego niezwykłe osiągnięcia.
    Pierwszy zegarek z tej klasycznej kolekcji muzealnej, Golden Tube; pochodzi z 1957 roku, ten prosty, ale pomysłowy geometryczny wzór uosabia niezrównaną elegancję i wyjątkową elegancję lat 50. Doskonale odzwierciedla również współczesnego ducha popularnego początku XX wieku. Koncepcja projektowa „Złotej rurki” wywodzi się od Huberta de Givenchy, najbardziej wpływowego mistrza wzornictwa we francuskiej modzie w imię czystych, doskonałych, klasycznych linii i topowych tkanin, opublikowanego przez Huberta de Givenchy w 1957 r. Sukienka „Sack Dress” to prosta, zakrzywiona sukienka. Uwaga: ta sukienka pojawiła się w znanym filmie „Śniadanie Tiffany” i była noszona przez wiodącą amerykańską aktorkę Hollywood – Audrey Hepburn.
    „Złota rura” – wyglądem przypominającym „zegarek mankietowy”, prezentujący zegarek lub akcesoria jubilerskie o średnicy 14,5 mm i długości 31 mm; różni się on od specyfikacji poprzedniego systemu i podważa przeszłość I korzystając z koncepcji akcesoriów „Lucky Charm”, takich jak ręcznie przeciągany pasek i można go swobodnie przesuwać w górę iw dół wzdłuż paska. A to eleganckie i małe pudełko, którego wygląd jest całkowicie pokryty klejnotami najwyższego poziomu, tworząc linię pionowych świecących i ruchomych linii diamentowych; Golden Tube to łącznie 342 klejnoty inkrustowane i zdobione, waży w sumie 3,58 karatów, z czego Nacisk kładziony jest na sprytne ułożenie poziomej korony o godzinie 12 i białą kopułową tarczę z masy perłowej; tarcza jest zwieńczona trzema górnymi diamentami o godzinie 3 i 6 O godzinie 9 obudowa jest dostępna w kolorze białego złota z krokodylowym skórzanym paskiem i różowym złotym paskiem. Limitowana edycja 30 sztuk na całym świecie.
Golden Tube 2010: 880 000 NT $ na Tajwanie (białe złoto, tarcza z masy perłowej)
    Ta kolekcja replik skarbów muzealnych zostanie opublikowana po raz pierwszy w sklepach marek zegarków Kunlun (Genewa, Hongkong i Szanghaj), a po listopadzie 2010 r. Wybierz 10 globalnych zagranicznych punktów sprzedaży w ograniczonych ilościach.